Autor Zpráva
Joe
Profil *
Zdravím,

prosím zkritizujte, popřípadně pochvalte mi tento web: http://easyeditor.czweb.org

Díky ;)
TooFew
Profil
Je to celé takové nevýrazné. Hlavně to menu. Jinak takový obyčejný web. Nemám co dodat. Jedině ještě dodělat logo jako odkaz na úvodní stranu.
M_bandit
Profil
to menu vpravo se nedá přečíst
Joe
Profil *
M_bandit: Tak to asi neumis cist :-))) proc by neslo? Myslis, ze je pismo moc svetle? Nezda se mi, koukal jsem na to na vice rozdilnych monitorech a vse krasne citelne.
MZF
Profil
To že je to pro tebe všude krásně čitelné neznamená, že je to krásně čitelné pro ostatní. Všichni určitě nemají tak skvělý zrak jako ty.

Ale jestli chceš důkaz místo slibů, zkus "určovač kontrastu" a uvidíš sám. Osobně jsem ho nezkoušel, ale na první pohled je jasné, že je kontrast nedostatečný.

Jinak se mi ty stránky líbí. Pravda, sice nevýrazné, ale určitě lepší než přeplácané.
Bubák
Profil
Menu přečtu, ale je to obtížné.
V IE není možné zvětšit písmo.
HTML kód je slabý a CSS taky nic moc.
Matlafousek
Profil *
Nechci se vysmívat, ale moc jich nepřispělo, co ?
Joe
Profil *
MZF: Nejenom pro mě, ale všem co jsem to ukazoval. Ale stejně s tím menu něco ještě provedu.

Ono je také dost těžké vybrat barvy pro software, ne každé stránky se hodí na všechno, ale co vám budu povídat.

Bubák: Písmu zásadně dávám statickou velikost a budu to dělat i nadále. Je to tak nejlepší, vím svoje a nemusíš mě přemlouvat proč bych neměl.
HTML kod slaby a CSS taky? To jsi jako myslel jak? Že se nevyznám v HTML ani v CSS? Tak to je směšné...

Matlafousek: Možnost dotace je novinkou, protože jsem dostával spoustu nabídek na nějaký ten příspěvěk, až už od samotných uživatelů nebo jednotlivých škol, kde se výuka HTML provádí právě na mám editoru, ale vždy jsem je odmítal. Teď už jsem připravený a je mi jedno jestli někdo přispěje nebo ne. Pokud chceš, můžeš být první.
Railbot
Profil
Joe
Písmu zásadně dávám statickou velikost a budu to dělat i nadále. Je to tak nejlepší, vím svoje

Víš leda tak kulové. S tímto přístupem se řadíš mezi jasno jasné amatéry a začátečníky, kteří o použitelnosti webu vědí právě to svoje (kulové).

HTML kod slaby a CSS taky? To jsi jako myslel jak? Že se nevyznám v HTML ani v CSS? Tak to je směšné...

Směšný mi s prominutím připadáš ty, protože se v kódu zřejmě skutečně nevyznáš. Když pominu zcela zbytečné zápisy jako <body style="text-align: center;"> a tolik white-spaces v kódu, tak si pak při tvé úžasné znalosti nedokážu vysvětlit věci jako je ukončování nepárového tagu <br>, 2x <h1> či opět zbytečný atribut v obrázku border="0"...
Joe
Profil *
Railbot
No jak tak koukám, tak od takových jako jsi ty opravdu asi potřebuju poradit (myšleno ironicky samozřejmě). Já se tu nechci hádat, vložil jsem sem svůj web z jednoho důvodu, který si nechám pro sebe.
HTML znám výborně a dovolím si tvrdit, že i lépe než ty, když říkáš, že mám uzavřené tagy BR, což není pravda. Web jsem původně chtěl psát v XHTML, ale je to zbytečné a nechtělo se mi to přepisovat a také na to není čas. To, že tam jsou pozůstatky něčeho z XHTML jsem si vědom a ještě jsem to nedoladil.

Kód je jenom moje záležitost, jak si ho napíšu, kód je hlavně pro mě a hlavní je, že se v něm vyznám já. To, že tam jsou nějaké mezery - opět, ještě jsem web dolaďoval a musel ho předělávat, protože v jedné ze starších verzí Opery, která funguje jinak než nová se zobrazoval jinak. Tak proto. Mimo to, že tam zatím nejsou odsazeny správně některé části, které se vkládají pomocí include je kód pro mě dost přehledný.
Jinak teké jsem nepsal, že chci zhodnotit kód, ale to je věc jiná.
Bubák
Profil
Hedostatky v HTML
<meta name="description" content="">

Mezi hlavní funkce editoru patří:

<div>
<br><strong>Easy Editor</strong><br />

<span></span>

Seznam nacpaný do odstavce.

Písmu zásadně dávám statickou velikost a budu to dělat i nadále. Je to tak nejlepší, vím svoje
Že ten "zázrak" funguje pouze v IE. Jsou prohlížeče, které kašlou na tvoji doměnku o statickém písmu, Firefox, Konqueror, Opera...


No jak tak koukám, tak od takových jako jsi ty opravdu asi potřebuju poradit (myšleno ironicky samozřejmě).
Já tomu říkám ironie na druhou ;-)

Kód je jenom moje záležitost, jak si ho napíšu, kód je hlavně pro mě a hlavní je, že se v něm vyznám já.
Hodnotíme úplně všechno, pokud není explicitně řečeno jinak. Neříkají ti někteří obfuskátor?
Railbot
Profil
Joe
No jak tak koukám, tak od takových jako jsi ty opravdu asi potřebuju poradit (myšleno ironicky samozřejmě)
Mel bys. Mozna, ze by ses pak dokazal posunout za prah sve vlastni neomylnosti :)

vložil jsem sem svůj web z jednoho důvodu, který si nechám pro sebe
To je tajemne jak hrad v Karpatech. Vskutku.

HTML znám výborně a dovolím si tvrdit, že i lépe než ty
O tom by se dalo uspesne pochybovat, ale budiz.

že mám uzavřené tagy BR, což není pravda
to, že tam jsou pozůstatky něčeho z XHTML jsem si vědom
A kdo ma vedet jestli jsi tak neznaly a uzaviras neparove tagy nebo tak liny a neschopny, ze nedokazes umazat jedno lomitko v tagu?

Kód je jenom moje záležitost, jak si ho napíšu, kód je hlavně pro mě a hlavní je, že se v něm vyznám já.
Tak pak nechapu proc davas svuj web ke kritice, kdyz je to jen TVA zalezitost urcitena jen pro TEBE.

Jinak teké jsem nepsal, že chci zhodnotit kód, ale to je věc jiná.
A psal jsi snad nekde, ze ho zkritizovat nechces a mame hodnotit napriklad jen grafiku / obsah? Nenapsal. Tak sorry, ale asi nikdo tady neumi vestit z logru, co si zrovna prejes hodnotit.
Joe
Profil *
Railbot
Nechci aby tahe diskuze byla jenom o dohadování mezi náma, takže to ukončím a shrnu.

Hmm, asi jsi neviděl v životě uzavření párového tagu, protože lomítko se dává za první závorku, ne před poslední.

Tak pak nechapu proc davas svuj web ke kritice, kdyz je to jen TVA zalezitost urcitena jen pro TEBE.
Dám příklad, když dá někdo svoji knihu zkritizovat, kritizuje se i obal knihy? To je to samé, jako kdybys zkritizoval právě ten obal, řekl že je hnusný a podle toho bys zkritizoval celou knihu, bez toho abys četl její obsah.

To je všechno, každopádně ti chci poděkovat, že jsi se tady potil při psaní těch dlouhých textů, nicméně pro mě jsou zcela zbytečné, alespoň z té větší části. Takže Ď.
Railbot
Profil
Joe
asi jsi neviděl v životě uzavření párového tagu, protože lomítko se dává za první závorku, ne před poslední.
Jisteze. Ale opet - kdo ma vedet, ze nejsi treba tak hloupy a to lomitko pises blbe? Ne kazdeho napadne, ze jsi spis liny a neschopny umazat to lomitko, jakozto pozustatek XHTML ;)

ám příklad, když dá někdo svoji knihu zkritizovat, kritizuje se i obal knihy?
Asi te to prekvapi, ale ano, u knih se kritizuje i obal a napriklad i vazani.

každopádně ti chci poděkovat, že jsi se tady potil při psaní těch dlouhých textů
Neni zac. Ani jsem se nezpotil. Mam tu prijemnych 22 stupnu.

nicméně pro mě jsou zcela zbytečné
Komu neni rady, tomu neni pomoci :)
Joe
Profil *
http://easyeditor.czweb.org

Nějaké úpravy webu, změněné menu, už je kontrastní. Změna kódu, teď už můžeš Railbote (a nejenom ty) zkontrolovat i kód :-), ale ještě ho budu postupně po malých změnách upravovat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0