Autor Zpráva
Spune
Profil *
Prosím ohodnoťte múj web :)
Spune
Profil *
www.spune.wz.cz
tiso
Profil
Absolútny web... Čo viac povedať?
Qwett
Profil *
velice originalni :)
Spune
Profil *
DEkuji fakt to moc potěší...sice ten kod je otresny ale sme fakt začátečník:)
Mistr
Profil
Spune
(1) Originální rozjezd. Jen se bojím, aby to neznalého uživatele nepolekalo, že se mu hroutí Windows apod.
(2) Správně česky se píše Něco o mně. Občas Ti ta čeština pozlobí, co?
(3) Až budeš chtít aktualizovat web, bude to obtížnější, protože se jedná o samé obrázky. Kdyby to byl jen text...

Každopádně to hodnotím jako zajímavou a neobvyklou myšlenku. Jen po čase, kdy si na ni člověk zvykne, mu to už nepřipaá tak zajímavé. Mužná i pro to, že spousta věcí, na které je zvyklá z Windows, zde nefunguje (dvojité poklepání na horní lištu u okna nebo dvojité poklepání na ikonku vlevo nahoře okna).
tiso
Profil
Asi si nikto neuvedomil ako som to myslel, tak doplním odkaz:
http://www.cetoraz.info/pavel/index.shtml?x=1275&all_ids=1
Anonymní
Profil *
Dobrá myšlenka. Web se ale nedá hodnotit, protože je to čistá napodobenima M$ Win XP. :-)
venca12
Profil
clovece, ty jses blazen
pE eLL
Profil
hezke.... doufam ze dokaze stejne hezky jako windows i zatuhnout :)) rozhodne pridej hlasku "program provedl neplatnou operaci" :))))))))))
lopik
Profil
na to ze sa to nacitava hrozne hrozne pomaly je to originalne a zaujmave. nechcel by som to aktualizovavat =/
simka00
Profil
zajímavý a originální nápad, tohle jsem ještě neviděl. ale s originalitou na webu pozor, nutí to uživatele přemýšlet

Mistr
Jen se bojím, aby to neznalého uživatele nepolekalo, že se mu hroutí Windows apod.
v první vteřině jsem se vážně lekl :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0