Autor Zpráva
MajoCQ
Prosim o kritiku tohoto webu
Mistr
(1) Stránky mají natvrdo nastavený odstup od levého okraje. Proč to tvrdé nastavení?
(2) Chybí klikací logo.
(3) V internet Exploreru 6 SP 2 chybí kousíček prvního odstavce z titulní stránky.
(4) Proč jsou některá slova vysázena jinou barvou? Na první pohled jsem myslel, že se jedná o odkazy. Leč nejedná...
(5) Ukončil bych patičkou i ten levý sloupeček.
(6) Stránky mají stále stejný nadpis (tag TITLE v části HEAD).
(7) Ve stránce http://predajmedu.php5.cz/cennik.html bych dal větší odsazení textu od odtržítek. A navíc bych zauvažoval o jejich vzhledu. Abych byl upřímný, příliš se mi nezamlouvají.
(8) Na stránku http://predajmedu.php5.cz/cennik.html se v menu odvoláváš jako na "Ceník". Přitom ceník se nachází až kdesi hluboko dole. Výraznou část stránky tvoří něco naprosto jiného. Proč tedy takový název v menu? Na stránce se věnuješ propolisu. Já bych tam naopak šoupnul text o tom, co je to agátový med, květový med apod.
(9) Na téže stránce: co to je za ceník Agátový med 1Kg : 100 Sk-,. Za prvé má kilogram značku kg, což bys mohl ze školy znát, za druhé se finanční částka uvádí ve formátu 100,- Sk, ne?
(10) Na stránce kontakt je uvedeno telefonní číslo a mobil. Čí jsou ta čísla? Prodavače medu? Tvoje jako autora stránek? Navíc tohle působí strašně nedůvěryhodně. Chce to nějakou pevnou adresu. Krom toho si myslíš, že, sídlí-li medař například v Žilině, si bude u něj nakupovat zboží člověk z Košic?
(11) Proč je v titulku stránky text "Ladislav Vámoš", ale v logu stránky je napsáno "Ladislav Vamos"
MajoCQ
(1) pokusim sa zmenit
(2) na to som zabudol:-)
(3) o tom viem len som to este nestihol opravit
(4) su to klucove slova
(5) ja nie
(6) to sa tiez meni
(7) možno dám večšiu medzeru
(8) ja viem je to logicka chyba, nazvem to produkty
(9) no dik, opravim to
(10) tiez dik doplnim adresu a tiez daky formular
(11) Lebo fonty co som pouzil neobsahuju diakritiku, aj mne to vadi ale nechce sa mi s tym babrat

- dik za rozsiahlu a hlavne vecnu kritiku
Mistr
MajoCQ
(4) su to klucove slova
Osobně nevidím důvod pro zvýrazňování klíčových slov.

(11) Lebo fonty co som pouzil neobsahuju diakritiku, aj mne to vadi ale nechce sa mi s tym babrat
S tím bych nesouhlasil. Při tvorbě loga se mi tato pohodlnost (nechtěl jsem se s tím babrat) nezdá býti vhodnou. Použiješ-li písmo, které háčky a čárky nemá, musíš je prostě dodělat. To bych řekl já.
MajoCQ
(4) ani ja
(11) ja viem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0