« 1 2 3 »
Autor Zpráva
djlj
Profil
Prosím přestaňte se už rýpat v textech.
Proč se tedy rýpeš v textech pisatelů?

Myslím, že pokud chce někdo dělat takové stránky, měl by zvládat češtinu více než jen perfektně.

A jen pro tvou informaci - smajlík nesupluje tečku.
A to se vyplatí:) Každopádně internet nám zajišťuje takovou anonymitu, že se autoři za své výplody ani nestydí.
Jay Jay
Profil
Fakuj : Co třeba s tou češtinou začít u sebe, než začneš kritizovat ostatní ! To že ses naučil vyjmenovaná slova ještě neznamená, že se můžeš povyšovat nad ostatní s tvojí dokonalou "čežštynou" ;o)
Keilew
Profil
Maj pravdu, předsedo. Web o hrubkách, který obsahuje hrubky, působí spíš víc jako nepovedená parodie. Kolik Ti vůbec je, Fakuj?
Fakuj
Profil *
Vy jste ale vážně trapní. Asi jste bohužel nepochopili, o čem ten web vlastně je. Hledáte tam chybějící tečky, čárky, místo toho, abyste ocenili ten nápad či kritizovali provedení. O ty vaše kecy okolo nestojím. Já se nad nikoho nepovyšuji, já jen nesnáším, když někdo napíše například: "Cus all mohly by ste my to skrityzovat pls." Z toho je mi na blití. Proto ta stránka vznikla.

Do toho, kolik mi je, ti nic není. Ale teenager už nejsem. Ani se nemusíte bát, že jsem právě úspěšně dokončil základní školu a tak si vyskakuji...
Jay Jay
Profil
Fakuj : Kdyby si byl ještě teenager tak to chápu, ale takhle potom nevím, kdo je tady ve skutečnosti vážně trapný.
Mistr
Profil
Fakuj
Já Tvé myšlence rozumím. Věta Cus all mohly by ste my to skrityzovat pls. určitě není moc pěkná. Jenže ber to tak, že problém, co Tě pálí a jemuž se věnuješ na svých stránkách, je jakousi spojenou nádobou s pravopisem. Čili, chceš-li kritizovat, že někdo napsal Cus all mohly by ste my to skrityzovat pls. a kolem toho bude napsáno např. A to se vyplatí:) Každopádně net nám zajišťuje takovou anonymitu že se autoři za své výplody fakt nestydí., působí to velmi trapně.

Zcela objektivně přiznávám, že jsem si tu druhou "kurzívovou" větu mírně upravil, takže v uvedeném znění ji (snad) na webu nenajdete. V tuto chvíli mi nešlo o přesnost slov, jako spíš o dokumentování principu.

Jak již zde bylo psáno, návštěvník, který přijde na stránky kritizující psaní česky, na nich automaticky očekává, vysokou (nebál bych se použít špičkovou) kvalitu češtiny. S tím se prostě, pro Tebe možná bohužel, musíš smířit.
24k_
Profil *
http://www.jaknaweb.com/ukazuj.php?f=3&i=51601&t=51601

Doporucuji si precist nekolik inteligentnich reakci od pana CESTINY fakuj a hned pochopite co je zac. /* Nudici se teenager, ktery toho nic neumi a tak aspon osocuje druhe. Navic damu. No jedinou obranou je to, ze sedi u kompu a nebere drogy. Doufam. */
24k_
Profil *
* nic neumi = moc neumi
Mistr
Profil
24k_
inteligentnich reakci od pana CESTINY fakuj a hned pochopite co je zac. /* Nudici se teenager, ktery toho nic neumi a tak aspon osocuje druhe.
Nenáí snad potřeba nějakých osobních urážek či výruků, které se tomu skoro podobají.

Na druhou stranu musím ale s Tebou souhlasit, že ani kolega Fakuj si občas nebere servítky...
Mistr
Profil
Abych zde uvedl na pravou míru spekulace, kdo je Fakuj, co je Fakuj, proč je Fakuj apod., uvádím odkaz na tuto stránku: http://www.fakuj.ic.cz/index.php?page=index_autor - osobní stránka kolegy Fakuj.
24k_
Profil *
Ja ho nijak neurazim, ani to pro mne neni nejaka osobni vec. Pouze browsim mezi nekolika fory a vidim jak na jedne strane onen britky chlapec srdnate urazi divku a vulgarne ji nadava a na druhe si nechava hodnotit web, kde se snazi o spravnou cestinu a vystupuje v tom nejlepsim svetle. To mi ponekud vadi. To je vse.
Jay Jay
Profil
ČSSD, mno tak to je potom jasný, to jste měli říct hned.
Railbot
Profil
Jay Jay
ČSSD, mno tak to je potom jasný, to jste měli říct hned.
A je jasno :))
xoxo
Profil *
Ukázka z odpovědí pana češtináře Fakuje:

Za svým názorem na tu pizdu si stojím. Howgh

fakt většího dementa jsem tady neviděl

lol ty seš vymazaná

Je mi vás docela líto. Přijde sem postý ta samá kráva a vy z toho uslintáváte.

bože větší příšernost jsem tu dlouho neviděl. všechno špatně

mazec. takovou demenci jsem nezažil

Jinak autor webu je kokot.

Já ti vážně doporučuji vyser se na webdesign

A spousta dalších odborných výrazů je k nalezení v kritikách pana češtináře!
Fakuj
Profil *
Gratuluju. Vidím, že mám po internetu mnoho nepřátel. Tedy ne že bych to nevěděl, ale překvapila mě taková koncentrace právě zde.

24k_ - o tobě jsem nepochyboval, tvůj názor na mou osobu znám

Jay Jay+Railbot - mojí politickou orientaci nemá myslím v souvislosti s touto záležitostí cenu probírat

xoxo - musím s lítostí potvrdit že ta slova jsou má.. Je to vytrženo z jedné diskuse, kde jsem opravdu neudržel nervy. Stydím se za to. Ale s "Pište česky" nevidím souvislost
Fakuj
Profil *
P.S: přes nějaké ty útoky a slovní přestřelky jsem rád, že je zde alespoň podnět k diskusi :)

ale prosím, nediskutujte nad mojí osobou ;)
Jay Jay
Profil
Fakuj : Gratuluju. - Mno jo, odborník na hrubky se pozná, gratuluji ti ;o)
Jay Jay
Profil
Fakuj : Tak to jsem nestihl do tvé prosby, sry :)
Fakuj
Profil *
Bože můj. Jay Jay ty jsi mne opravdu nepochopil. "gratuluju" je hovorová čeština. Mně jde opravdu jen o to, aby si lidé nepletli i/y a podobné stupidity! Asi bych na to měl na webu upozornit. Opravdu mi nejde o to, aby každý mluvil jako Jolana Voldánová.
Jay Jay
Profil
Fakuj : Kdo je Jolana Voldánová ?
Fakuj
Profil *
Televizní hlasatelka večerních zpráv ČT1 :)
Keilew
Profil
Prosím Vás, když už tu tak kecáte, umíte definovat, co je spisovná čeština a co třeba obecná, co nespisovná, co žargon a co nářečí?
Fakuj
Profil *
Hele já spíše ten web přejmenuji na "Nepište hrubky". Aby tady nikdo z vás už nemohl žvanit.
Keilew
Profil
Hele já spíše ten web přejmenuji na "Nepište hrubky". Aby tady nikdo z vás už nemohl žvanit.
Hrubky se nepíšou, ty se dělají:-)))
xoxo
Profil *
No já nevím, člověk který píše s prominutím jako "prase", uráži lidi kteří dávají weby ke kritice, děla web o pravopise na kritikách?
Nejde mi to dohromady u jedné osoby, ale to je věc názoru.................

Aby tady nikdo z vás už nemohl žvanit.
Kritika je o žvanění, já žvaním, ty žvaníš atd.... ale pěkně prosím bez urážek
simka00
Profil
Jinak děkuji těm prvním odvážlivcům, kteří umístili mojí ikonku, doufám že další budou následovat:)
nemá tam náhodou být krátké i? tato a další hrubky na tvém webu a v této diskuzi ve mně nevyvolávají přílišný pocit důvěry, zvlášť, když se snažíš psát o správné češtině.
Fakuj
Profil *
Díky za všechny chyby, na které jste mne upozornili. Uznávám, že web byl šit tak trochu horkou jehlou... Vše bude napraveno a je pravda, že jsem s tím měl počítat, že když dělám web tohoto druhu, měl by být bez jediné chybičky.
PerToon
Profil
Vše bude napraveno a je pravda, že jsem s tím měl počítat, že když dělám web tohoto druhu, měl by být bez jediné chybičky.
Hm, nejenom web by měl být bez chybičky...
RaDeoon
Profil *
Tak nevím jak tadle stránka pomůže tomu že někteří blbečci píšou místo K,V,KS radši G,W,X aby byl drsný lameři ... ale todle nikomu nepomůže na to je tady školství ... stránku nehodnotím :)
Peca
Profil
RaDeoon
Souhlas. Stránka nikomu pomoct ani nemůže (jedině Fakujovi, který tak získá pár zpětných odkazů). Nikdo přece gramatické chyby nedělá úmyslně, takže o tom ani neví, že nějakou chybu napsal. Říct někomu Piš česky1!, je asi stejné, jako chtít po někom říct prvních 100 desetinných míst čísla PI. Prostě když to neumím, tak to správně nikdy nenapíšu.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0