« 1 2 3
Autor Zpráva
Fakuj
Profil *
Třeba to pomůže. Alespoň za zkoušku to stojí. Myslím, že když někteří lidé píšou jak prasata, měli by se za to alespoň stydět. To by je mělo donutit dávat si na to pozor. Takhle, když to je každému jedno, se nic nezmění. Přidal jsem už odkaz " čeho se vyvarovat " . Souhlasíte alespoň s tím?
Mila
Profil
Fakuji, jestli už nebudeš při kritice nadávat, mám pro tebe ikonku na výměnu, bereš? Můžeš ji tam dát
(najdeš ji u mně na vstupní stránce)
a já dám do odkazů tvoji na tento projekt.
O.K.?
Fakuj
Profil *
Mila: beru :)
Mila
Profil
Fakuj
Kéž by to byla pravda, beru střední, hned jak uvidím, že tam jsem.
O.K.
DoubleThink
Profil *
Pokusíme se opět zchladit své hlavy a přidržet se faktů.
O tom, že je web (možná bohužel) marný výkřik do tmy, nemůže být sporu. Notnou měrou k tomu přispěly faktory jako neoriginalita, nízká kvalita a ultra-nízká kvantita obsahu.

Fakuj
Vy jste ale vážně trapní. (...) Hledáte tam chybějící tečky, čárky, místo toho, abyste ocenili ten nápad či kritizovali provedení.

Pokud píšu PHP příručku, parse errory nepůsobí dobře.

Gratuluju. Vidím, že mám po internetu mnoho nepřátel. Tedy ne že bych to nevěděl, ale překvapila mě taková koncentrace právě zde.

Nepřátelé nevznikají - jsou vytvářeni.

Jay Jay+Railbot - mojí politickou orientaci nemá myslím v souvislosti s touto záležitostí cenu probírat

Nemá - ovšem pro celkovou ilustraci je to cenná informace.


Jinak zpět k tématu - pro ty, kteří chtějí zaručeně správné (a nezprostředkované) informace o českém pravopisu: www.pravidla.cz
Keilew
Profil
Jinak zpět k tématu - pro ty, kteří chtějí zaručeně správné (a nezprostředkované) informace o českém pravopisu: www.pravidla.cz

Tak jsem na tuhle stránku zavítal a docela mě udivilo, že Ph.D. se opravdu oficiálně čte [pí ejč dý]... Vždycky, když to u nás při čtení titulů vytáhnou, přijde mi to spíš trapný a k smíchu... třeba "docent inženýr Antonín Vomáčka, pí ejč dý":-) Co takhle se vrátit k hezkému českému a vznešenějšímu "doktor"? Berte to jako povzdech vysokoškoláka v posledním tažení:-) Kdyžtak to smažu...
house
Profil *
to bedrníka /nevím jak to skloňovat/ a pro všechny:

Prosím přestaňte se už rýpat v textech. Ty sám/sama? jsi se ve svém odstavci dopustil/a velké chyby

- takovýmhle cílem LOL

Nebudeme si hledat ve svých textech malé chybky, pokud jste nepochopili o co mi jde, podívejte se na můj web znovu do sekce perličky, už tam je první příspěvek
,

ale jestli chceš po lidech, aby psali správně česky, musíš mít i svůj web správně česky!!! to přeci nemyslíš vážně, nikdy bych si neumístila na stránky ikonku webu pište česky, na kterém jsou chyby a pak by ještě čtenář zjistil, že autorovi ani tak většina chyb nevadí, jen některé! buď to dělej pořádně, nebo vůbec. dělat web o češtině by si měl troufnout až ten, kdo tomu fakt rozumí!! jinak je web zbytečný a není schopen lidi o nic obohatit
djlj
Profil
Jinak zpět k tématu - pro ty, kteří chtějí zaručeně správné (a nezprostředkované) informace o českém pravopisu:
Zaručeně správné být nemusí. Taky nevím, kde jsi přišel k tomu, že jsou nezprostředkované. Ten web provozuje jakási firma....
Skogen
Profil *
Mno, recenzenti ti dali dost vyžrat to mentorování ;o))) Je pravdou, že styl, s jakým hovoříš k návštěvníkovi, skutečně implikuje pocit, že ho též řadíš mezi lingvistický póvl.. A pozor, teď ti nikdo neodpustí sebemenší chybičku!

Technicky: Pěkné, v jednoduchosti (vzhled) je síla. Jen ta hlavička by opravdu snesla více kontrastu mezi "koloritem" a "podstatou". Sdělení zaniká, víc šedivé v pozadí, když už bez barev, by nadpisy víc vypíchlo.

Co se týče obsahu, víc bych se soustředil na sémantické chyby. Ty dokáží pobavit a vypovídají o skutečné verbální úrovni pisatele. Prosté pravopisné chyby a překlepy sice čtenáře donutí vrtět hlavou, ovšem toť tak vše. Že existují hrůzně spáchané texty všichni víme. A příčiny toho mohou spočívat i mimo vůli dotyčného.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0