Autor Zpráva
JR
Profil *
Prosím o zkritizování webu test.vojsko.net. Rád bych věděl co mám ještě upravit než se to spustí :-)
DJ Miky
Profil
Možná do menu dát odkaz přes celé pole, ne jen text...
Dále více používat nadpisy a dodržovat jejich sled (po h1 následuje h6)...
Nešlo by trochu zredukovat ty DIVy? Hlavně třeba odstranit ty DIVY typui <div class="upd"> &nbsp; &nbsp;</div>
Trochu starý tip na pořad v TV, ne? ;-) ("Čt 17.6. 03:20")
JR
Profil *
To s těma odkazama je dobrý nápad. Divy jsem už redukoval, pokusím se ještě trochu... tip na TV je jen pro ukázku, až to poběží, tak budou samozřejmě aktualizované :-)
DJ Miky
Profil
A menu by bylo lepší udělat jako seznam...
DDD
Profil
Nadpisy odkazů a odkazy bez nadpisů vlevo vypadají stejně.
army
Profil *
bude končit ??????
MZF
Profil
Líbí se mi to poměrně hodně. Jenom u novinek bych doplnil možnost přechodu na článek i po kliknutí na jeho nadpis, ne pouze pomocí obrázku.
lopik
Profil
nepaci sa mi to cervene pismo nadpisu clankov.
JR
Profil *
army
bude končit ??????

Hosting je ještě na rok, pak se uvidí co dál.
bs
Profil *
jo - vzhledově příjemný taky souhlasím s tím, že by to mohlo být přes celé pole - člověk to tak nějak automaticky čeká...
godlike
Profil
Takže chtěl si kritiku....

Musím říct, že stránky jsou dobré, až na jednu drobnou (spíš ohrmnou) vadu.... ta bílá střední část se ti do zbytku moc nehodí.... a v ní ty velký červený nadpisy a výrazný modrý odkazy...
zkus tam použít nějaký méně výrazný barvy, který by se tam hodily... nefim kerou bych ti poradil ale zkus něco šedou nebo něco mezi šedou a tou zelenou cos tam použil.. u nadpisů to chce potom jen doladit podle toho jaká bude barva na pozadí....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0