Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Zhodnoťte prosím design stránek, který jsem navrhoval pro bratrův cod:2 klan SixMeaning. Po obsahové stránce tam ještě prakticky nic není, to s nim musim ještě prodiskutovat a doplnit to...děkuju za vaše názory
ph@tE
Profil *
http://www.sixmeaning.xf.cz
MZF
Profil
Velmi podařené. Určitě bych ale do hlavičky dopsal, jakou hru to vlastně hrajete, protože jinak to není vůbec zřejmé. (tipuju CoD:2)

Jenom letmo jsem nahlédl do kódu. Menu styluj pomocí seznamu.
DJ Miky
Profil
Špatná čitelnost písma v menu a novinkách - lepší by bylo udělat ho bílý místo černého - bude to víc kontrastnější.

>> v menu zapiš jako entity >>

"Sponzors"? Mixování češtiny s angličtinou nevypadá zrovna nejlíp.

Proč je ta patička oddělená od obsahu? Nenavazuje pozadí a vypadá to "divně".

BTW, kde je reklama WZ? ;-)

Zajímavé, kód jsem blížeji nezkoumal. Určitě to udělají jiní :-).
ph@tE
Profil *
to MZF
cod:2 tam ěkam dopíšu, seznam doplním

to DJ Miky
bílý písmo by podle mě vypadlo divně, spíš ho stmavim...
entity dám, ňák sem na ně zapoměl
sponzors si přál můj bratr, je divněj, já bych tam taky dal radši sponzoři, skusim ho ukecat
mě se ta oddělená patička právě líbí:-)
reklama někam zmizla:-), ještě se o ní musím poradit s bratrovym klanem. Já bych to udělal tak, že bych jí dal na první stránku, pro zatím jsem ji skryl, stejně na ten web asi budou mít vlastní server, na tu chvilku to snad webu zdarma vadit nebude...
TooFew
Profil
Já osobně bych zrušil podtrhávání těch odkazů v menu. Když už to je jednou tlačítko, tak ať má i pěkný design.
ph@tE
Profil *
Vše jsem provedl, děkuji za návrhy
MZF
Profil
Já bych ještě ten popisek "Official CoD:2 clan website" zvětšil nebo upravil barvy. Je totiž hodně nenápadný a velmi snadno se přehlédne. Nebo bych ho dal na jednotné pozadí.
Anonymní
Profil *
OK
house
Profil *
mě se ta oddělená patička právě líbí:-)


mě taky, a moc :)
Timy
Profil
DJ Miky
>> v menu zapiš jako entity >>
Má to nějaký praktický význam?

ph@tE
Ten kontrast textu s pozadím je opravdu malý.
Proč používáš striktní dtd a element menu či atribut target?
<p class="top">Změny v klanu</p> ==> spíš bych to dal do nadpisu
lopik
Profil
strasne je to necitatelne a cely web je v aj len guestbook je cesky. nie je to moc pekne
DJ Miky
Profil
Má to nějaký praktický význam?
AFAIK ne, ale ve zdrojáku to nevypadá jako trojnásobné ukončení elementu... Na první pohled mi to tak přišlo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0