Autor Zpráva
Mila
Profil
Dali jsme to zkušebně do nového kabátu,
lesní styl
nebo
modrý styl
a originál
původní
Co vy na to?

A to menu je aspoň o kapáneček hezčí?

Díky moc
Anonymní
Profil *
ten 1. ma nejlepsi hlavicku, jen ty carky dodelany sou dost videt. nelibi se mi ty "kovove" okraje.
Anonymní
Profil *
kod neni spatny, akorat nechapu proc je tam soucasne <style> a inline style=""???
lopik
Profil
najlepsi je... to mas uplne jedno vsetky su fajn
MajoCQ
Profil
no tak na tomto webe sa pracuje uz asi aj taky pol rok, by mozno aj viac:-) Nie je to zle, ale je vidiet ten prvotny zaklad, ktory bol velmi slaby. Radim ti prestat sa zaoberat tymto webom a zacat pracovat na novom. No predtym sa este pozri na ten kod co tam mas lebo to je bordel! Skus nepouzivat inline styly, nazvy tagov pis malym a pouzivaj odsadzovanie podla hlbky vnorenia.
house
Profil *
mě se nejvíc líbí ten 2., modrý styl, menu mi přijde nejlíp barevně sladěné
lopik
Profil
house
no neviem co sa ti na nom tak lubi lebo ja si myslim ze az take zladene to neni. je tam modre menu a taka ista modra alebo aspon trochu jej podobna sa tam uz nenachadza. len tolko som chcel
Mila
Profil
Zatím díky
Mila
Profil
Nám se ten lesní webík líbí, vám ne?
Railbot
Profil
Je to stale stejne osklive, jednotlive prvky spolu neladi a jiny obrazek v hlavicce z toho hned novy design neudela.
Mila
Profil
Railbot
Poraď teda co mám dělat...
Tvoje rada, zlatá rada...

A neříkej, že jsem na stavu 0/10
house
Profil *
lopik


no neviem co sa ti na nom tak lubi

když se dobře koukneš, tak ta kočka má v oku modrou a oranžovou a ty samé barvy jsou použity i v menu, mě se to prostě líbí [u]z těch návrhů[/u] nejvíc
Mistr
Profil
Mila
Volím "lesáky". A má volba nemá nic společného s oborem, který na Stavební fakultě studuji.
olda1
Profil *
Tak mě se teda líbí modrá,
má to něco do sebe.
quinux
Profil
U toho modrého se mi líbí tao logo, ale jinak nic ;o) Ten lesní, ale není taky k zahození, ale oproti originálu je změna pouze v tom logu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0