Autor Zpráva
Jožin
Profil *
Ahojec tak sem tu s new designem mých stránek...
Jukněte a zkrytizujte //pls mírně =D
koudi
Profil
Co jako chceš hodnotit? Vždyť tam nic neni....
iru
Profil
Ta stránka je prázdná a co tam dělá patkové písmo....
BaTeCzKo
Profil
To mě pobavilo... :D :D :D

<meta name="GENERATOR" content="Josef Večeřa">


.... když tak už <meta name="AUTHOR">...
Gekon
Profil
BaTeCzKo
Myslím, že to je myšleno schválně takhle. Podívej se na Derovy stránky.

Jožin
CSS patří do externího souboru, jinak to menu vypadá hezky. Krom toho tam ale nic není.

iru
Co máš proti patkovému písmu?
Boy
Profil
Gekon
Co máš proti patkovému písmu?

Odpovím směle za něj. Patkové písmo se hůře čte, jelikož tzv. "patky" text nepřijemně "zhustčují" a pak je hůře čitelný. Nemám nic proti použití patkových písem v hlavičkách a velký nápisech, ale u obsahu bych to neriskoval.

Jožin
Tvůj první počin, nebo jen dál zkoušíš, co dokážeš. Mi to připadá spíš jako pokusná stránka, než něco, co už by bylo schopné kritiky. Jen tě můžu povzbudit do dalšího počínání, ale kritiku skoro prázdné stránky po mě chtít ještě nemůžeš, souhlasíš?

OT: Mám problém s tím, že se nemohu rozhodnout, zda-li danému člověku, který něco chce v diskusi Vykat nebo tykat. Může to být třeba někdo mnohem starší než já. No koneckonců na internetu je velká anonymita a tím pádem jsou si všichni relativně rovni. Tak proč Vykat, že?
DJ Miky
Profil
Jožin
Začátek není špatný, jen tak dál. Jen odstraň to popup okno... A hover v menu mi přijde až moc velký, ale to je jen subjektivní názor. A možná trochu odliš barvy nadpisů, ať to není takové stejnorodé.

// OT: Jo, je to problém. Jenže většina lidí v těchto diskusích je pravděpodobně starší než já, takže nevím nevím no... Já ani nevím, proč někomu v diskusi vykám a někomu tykám... Ale taky ono něco jiného je tykat a něco jiného je Tykat... Podle mě by asi bylo nejlepší to Tykání...
Jožin
Profil *
Jak někdo tady už napsal je to takový pokusný CSS dávám do externího souboru po dokončení toto jsem chtěl jen jak by se tato stránka ujala u vás obsah začnu dělat se schválením a podle reakcí soudím, žee to tak nechám a budu dodělávat děkuji za vaše názory zase se někdy ozvu zdarec Jožin
iru
Profil
Mám problém se zobrazením stránky. Mám nastavené menší rozlišení a na stránce není svislý posuvník, takže konec stránky nevidím. Nemám si ji čím posunout.
iru
Profil
Jak řekl Boy, patkové písmo se na internetu špatně čte, používá se spíš pro tisk (knihy, časopisy....).
Skogen
Profil *
Jen tak čistě z despektu, pokud zrovna budete mít náladu, koukněte na http://www.koupaliste-rokycany.wz.cz a nebuďte moc přísní ;o))
tiso
Profil
Skogen - založ si vlastné vlákno
BaTeCzKo
Profil
Gekon
Schválně to myšleno možná je, ale to nemění nic na tom, že to vypadá směšně. :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0