Autor Zpráva
Keilew
Profil
Ahoj, možná dělám zásadní chybu, ale přesouvám se od hodnotícího kritika k hodnocenému:-) Mrkněte mi na to neokoukaným okem, já bych to celé označil a zmáčknul delete, už toho návrhu mám fakt plný zuby;-) Pointou je povinnost modré a červené. Tak snad jsem se s tím vypořádal dobře. V zeleným rámečku si můžete přečíst, jak by to mělo fungovat (XML-PHP5-XHTML+CSS), to jen tak naokraj.
Ohodnoťte mi prosím jen dojem z grafiky a celkový dojem, umístění a funkčnost odkazů (mimochodem, pro případ zakázání JavaScriptů a pokud uživatel bude mít IE, půjde na všechny základní položky menu kliknout a nabídne se další stránka! Tím bude zajištěno, že se i největší křováci dostanou tak, kam chtěj. Pro FireFox je to pure-CSS.) a taky se mi mrkněte, co to dělá v Opeře, tu nemám. Kód ani CSS není optimalizovaný a vyčištěný, tak se tam ani nekoukejte:-) Díky moc!
Šup tam...

P.S.: Tak hnusná lišta je reklamním aktem serveru IC.cz! Já ji neovlivním, ač bych moc rád...
DJ Miky
Profil
Keilew
To pozadí celé stránky udělej trochu méně výrazné, poměrně to ruší...

Jde to ovládat bez JS? Mně bez JS nešel žádný odkaz v menu (a nedostal jsem se ani do submenu = na nějakou tiskárnu)... No asi to ještě nemáš dodělané...

V Opeře to vypadá asi stejně, nevšiml jsem si žádné změny...

Celkový dojem? "Jde to." :-)
TooFew
Profil
Nelíbí se mi to. Sorry. Nevím, co víc říct.
lopik
Profil
zvlasna stranka ani mne sa moc nepaci
Keilew
Profil
Dodělaný ty odkazy skutečně nejsou.
Mě se to taky moc nelíbí, ale nevím proč. Koukám, že jste na tom stejně. Nedávno mi někdo na jaknaweb.cz, že je to hodně originální a svérázný;-) Tak to zkusme po částech - struktura - tvary - barvy - header - body - footer (ten není moc dodělaný)...
Ona ta zelená s oranžovou tam působí dost narušujícně... A červená s modrou zase lacině, ale s nima nic neudělám...
Martin Kuželka
Profil
P.S.: Tak hnusná lišta je reklamním aktem serveru IC.cz! Já ji neovlivním, ač bych moc rád...

Jestli bys ji chtěl ovlivnit, tak si zaplať hosting... není nic jednoduššího :-)
Keilew
Profil
Jestli bys ji chtěl ovlivnit, tak si zaplať hosting... není nic jednoduššího :-)

Hosting s PHP5 a JSP je už na cestě. Od srpna;-)
ronan
Profil
No, mně se to zdá průměrné, ničím vyjímečné, spíš nevýrazné a nezajímavé (designově). Ve FF mám menu na levé straně trošičku rozhozené.

Bez stylů to funguje celkem pěkně, paráda:).

V těch roletách v menu by mohlo písmo trochu víc kontrastovat s pozadím.
Keilew
Profil
ronan
Jestli myslíš, že je to příliš usedlé, tak to mělo být... To menu, můžeš mi to trošku víc vysvětlit, jak se rozhodí? Já mám FF nejnovější update a mám to v pořádku...
iru
Profil
Mě se to jako celek líbí, ale ta hlavička se mě zdá vůči stránce trochu taková sytá, zbytek stránky je víc jemný.
Keilew
Profil
Mě se to jako celek líbí, ale ta hlavička se mě zdá vůči stránce trochu taková sytá, zbytek stránky je víc jemný.
To mě taky napadlo, a tak jsem celej vršek přepracoval na tuto verzi. Zdálo se mi, že tu "těžkost" tomu dělá ten obrázek v pozadí, tak jsem ho nahradil, sice trochu provizorně, pár tiskárnama a modrou část ztmavil. Nu srovnejte, jestli je to lepší nebo horší:

Starší...
Novější...
house
Profil *
je to OK, asi dle představ toho, pro kohos to dělal, mě se tam nelíbí jen 1 věc, a to ta žlutá barva (rámečky představujeme nové tiskárny).... červená OK, modrá OK ale ta žlutá mi tam prostě nesedí
Keilew
Profil
...žlutá...
Ona to má být světle oranžová a taky se mi tak zobrazuje. Zkusím jiné kombinace. Dík:-)
iru
Profil
Novější verze se mě už líbí.

Mě se taky zobrazuje oranžová, takže to vypadá dobře.
Keilew
Profil
Hm... tak celej projekt zkrachoval...:-( Czech on-line nehodlá zadavateli nabídnout podporu PHP5 - prej je zbytečný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0