Autor Zpráva
Mapak
Profil *
Ahoj, chtěl bych vědět, jak se vám zamlouvá moje druhá stránka v životě. Dělal jsem to sice narychlo, ale snažil jsem se o maximální jednoduchost a validitu. Víc než na úvodní stránce toho najdete v rubrice Info o webu.
TADY JE ODKAZ
none
Profil
co ma byt to bíle pozadí textu hnus.je to jako kdyby ti to vyhodolo stránku nelze zobrazit he he
Mapak
Profil *
Jestli myslíš to hlavní okno, tak mně to ani nepřišlo. Co bys navrhoval?
Mapak
Profil *
Tak jsem změnil barvu pozadí na blanched almond, ale osobně mi to nepřijde lepší:(
none
Profil
Tohle je ohodně lepší
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com (Mozilla 1.6):

Na první pohled mne napadá, že ta oranžová v logu a na rámečku je hrozná. Doporučuji kombinaci barev najít na Pixyho www.wellstyled.com.
Adresa v logu je jako reklama na wz. Jistě mají radost - ale jinak jen bezúčelně zabírá místo.
Proč ten odkaz na Google?
Kód je, zdá se, v pořádku.
Mapak
Profil *
>MVK No, možná se budeš divit, ale ta kombinace barev je právě z wellstyled.com:) A s tou reklamou bohužel nevím, o čem mluvíš. Mě se totiž ve všech prohlížečích zobrazuje reklama jen na první stránce dole a jinde ne. Nevím, jak je to možný, ale prostě tam není. Tobě se objevuje někde v hlavičce?
Mapak
Profil *
Aha, už chápu. Tys myslel ten nadpis stránky. To můžu zmenšit na KGI, ale myslím, že to je celkem fuk.
Glacier
Profil
nelíbí se mi ta planeta v hlavičce, vypadá jako nějaký špatně zobrazený obrázek (nevim jak bych to lepe popsal, ale prostě se mi nelíbí)
Jinak proti kombinaci barev nic nemam, ta je dobrá.
Mapak
Profil *
Tak jsem celou hlavičku předělal. Myslím, že to zvedlo celou stránku. Jen datový objem vzrostl asi o 7kB :(
none
Profil
Ja si myslim že to záhlaví pedtím bylo lepší .
MVK
Profil *
Dostal jsi mne, ale i když byla kombinace barev od Pixyho, stejně byla hrozná. Tohle je daleko lepší!
S logem jsi mne nakonec pochopil, ale pořád považuji ten nápis kgi.we.cz za zbytečný - kde jsem vidím v adresním řádku a opisovat to snad nikdo nebude. Každý to uloží do bookmarků nebo překopíruje. Zmenšil bych tu horní lištu o třetinu, aby nezabírala místo obsahu - ten je důležitý a ne nějaké logo.
Mapak
Profil *
Díky za názory. Pokusím se to ještě doladit.
> None- Bohužel se vůbec neorientuju v PHP, takže vlastní knihu ještě nezvládnu. Až se pořádně naučím HTML a CSS, tak nad tím začnu uvažovat. Tohle je myslím docela dobrá alternativa (kniha od Blueboardu).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0