Autor Zpráva
DyBoy
Profil *
prosím, navštívil jsem pár diskusí, ale nějk to neblo ono. Potřebuju rady do začátku, ale opravdové rady, myslím tím co napravit atd, ne aby mě kdekdo odkazoval na milión stránek. Děkuji všem za pochopení.

tady je link na tu stránku. http://www.dyboy-jen-tak.ezin.cz/
DyBoy
Profil *
Ten ůvod o spoustách webovek tam mám, aby si nemyslely že jsem takové dřevo :D. Ale zajímá mě váš názor.
MZF
Profil
Já bych ti předně doporučil zbavit se tabulek a nahradit je CSS.
DyBoy
Profil *
dobře, budu na tom pracovat, ale nejdřív to musím pořádně prostudovat :)dobře, budu na tom pracovat, ale nejdřív to musím pořádně prostudovat :)
WanTo
Profil
Co znamená Questbook?
DyBoy
Profil *
Návštěvní kniha :DNávštěvní kniha :D
WanTo
Profil
DyBoy
Vážně? A co pak znamená Guest book?
DyBoy
Profil *
To nevím co tím myslíš, ale na stránkách mám Q
DyBoy
Profil *
No jo sakra, sorry malej překlep, to se přeci může stát, za chvilku to tam nebude
WanTo
Profil
DyBoy
Myslel jsem, že ti to dojde. Snažím se ti vysvětlit, že Questbook je blbost. Správně je Guest book.
Quest - výprava, hledání, popř. ve hrách úkol
Guest - host

Update: byl jsi rychlejší než já :)
DyBoy
Profil *
Jo jo neboj, už jsem to pochopil :). jdu opravovat, prostě jsem se překlepl, kdysi jsem si to do sešitů psal jak questbook, tak jsem to tam automaticky šoupl :)
Boy
Profil
DyBoy
- dal bych nějaký padding-top grafickým nadpisům
- Nesedí mi to, že hlavička je jinak široká než obsahová část.

OT: Boy zdraví DyBoye :-)
DDD
Profil
DyBoy
Ten scrollbar skoro není vidět...
DyBoy
Profil *
Děkuji za rady, pokusím se s tím něco udělat :)
edited
Profil *
Vyvaroval bych se šablonám. Jepší je si udělat celej web sám ;)
DyBoy
Profil *
i]Vyvaroval bych se šablonám. Jepší je si udělat celej web sám ;)[/i] Pokusím se :) ale je to můj první web.....[
pierot
Profil *
- hlavičky jako Úvod:, Novinky: apod. chtějí lépe usadit
- celé trochu prosvětlit, člověk si připadá jak na krchově
- při najetí na link tytpicky zmodrá a člověk neví pořádně na co že to kliká, zkus stylovat a:link; a:visited; a:active; a:hover apod.
- míň anket, nebo je alespoň pojmenovat, bojím se, že takhle se lidem moc nebude chtít se jich účastnit
DyBoy
Profil *
No ty ankety tam jsou dva dny a mají větší ůspěšnost než všechny moje předešlý na blozích
DyBoy
Profil *
Hlavičky: o to jsem se pokoušel, ale nějak mi to nejde, nebyla by rada? Stylizaci odkazů ještě zdaleka nemám hotovou..
Anonymní
Profil *
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0