Autor Zpráva
Lukáš Průdek
Profil
Hezký den,
postupně píšu weby pro organizaci, které dělám webmastera. Dnes jsem dodělal web pro místní kino, a tak by mne zajímal Váš názor. Je to pouze úvodní stránka, menu napravo je hluché. Díky za kritiku, Lukáš Průdek

Kino Hustopeče
mika
Profil *
Lukáš Průdek
a ten odkaz je neviditelny, nebo tu vubec neni? :-)) Nevim nevim, ale bez nej se tam nedostanu
Lukáš Průdek
Profil
mika
omlouvám se, vše jsem již napravil.
DyBoy
Profil *
Je to super, moc se mi to líbí po stránce grafické ...
Euroblb
Profil
Grafika jsi myslím nemá chybu. Jen mi asi šílhá pravý oko a většinou jsi nevšimnu menu na pravé straně..
Lukáš Průdek
Profil
Euroblb
Menu jsem dal na pravou stranu úmyslně. Obsahuje málo položek, a proto by nalevo zabíralo zbytečně moc místa. A druhá věc je, že menu je blízko vertikálního posuvníku, a tak ušetří práci při přejíždění myší.
moskyt
Profil
Lukáš Průdek

Me se to libi, je to cista a poctiva prace ...

Jediny co mi tam trochu vadi je to, ze se pri zvetseni pisma posunuje div header dolu ... a text v bocnim sloupci prejizdi okraje ... ale je to drobnost, pokud ji chces vyresit pouzij overflow: hidden
kohout
Profil
Až na tu hlavičku se mi to moc líbí :)
hanybany
Profil *
grafická stránka je super ale vadí mi že zde sice najdu kompletní nabídku na měsíc říjen, ale jelikož je již listopad, je mi tato nabídka tak trochu k ničemu
Gekon
Profil
hanybany
Vzhledem k tomu, že téma je rok staré, je zadavateli tvoje kritika tak trochu k ničemu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0