Autor Zpráva
activer
Profil
Zdravim,
zajimaly by me vase nazory na moji prezentaci. Snazil jsem se o relativne jednoduchy web zamereny predevsim na fotografickou tvorbu, je to muj prvni pocin zalozeny na php a css. dekuji za komentare.

activer.qsh.cz
mika
Profil *
activer
Kdyz uz to mas dynamickou stranku v PHP, tak sis mohl udelat vlastni GuestBook :-)), ten od blueboardu se mi moc nelibi...
tiso
Profil
Kontrast Ti nič nehovorí? Okrem toho čo takto pridať border okolo obrázkov v galérii a meniť mu farbu pri hover-e?
activer
Profil
diky za prvni komentare,

mika: Z php umim opravdu jen zaklady. V budoucnu bych se rad zkusil poprat i s timhle, prozatim mi ale blueboard bude muset stacit. Vim ze eleganci neprekypuje ale prakticky a dostacujici mi prijde.

tiso: kontrast..asi vec gusta. Snazil jsem se o tonalitu korespondujici s moji fotografickou tvorbou. Dost v tech jemnych prechodech muze delat i kalibrace moniotoru. Statisticky navstevuje web 50-60% fotografu, kteri by zkalibrovano mit meli..
border..je tam, ale zas jen takovy jemny.. o zdurazneni budu uvazovat
iru
Profil
myslím si, že zde nejde ani tak o kalibraci monitoru, jak o ohled na slabozraké návštěvníky webu. Monitor mám zkalibrovaný, zrak dobrý. Přečtu to, ale čte se to těžko, zvlášť patička stránky. Což potom, kdo trochu míň vidí.
koudi
Profil
Já osobně to přečtu OK. Tuhle výtku bych klidně přešel s tím, že kdo slabě vidí může si vypnout styly a mít perfektně konstrastní stránky (b&w). Bohužel - při vypnutých stránkách to nepřečte ani "normální" člověk - čimž se dostáváme k dalším nedostatkům: tabulkový layout, in-line styly,...to jen na první pohled. Čili použitelnost bídná. Škoda.
activer
Profil
tiso: Barvu borderu na hover jsem tedy nakonec prece jen zmenil. Mel jsi pravdu, vypada to lip.
Akorat nechapu proc, ale nejde to v IE, jen v opere a mozille....nevite?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0