Autor Zpráva
pafkoo
Profil *
Předem se omlouvám, že je to obrázek. Ale chci vědět jestli má cenu to dávat do kódu. Měla by to být jednoduchá prezentace jednoho podnikatele. Prosím řekněte, co si o tom myslíte. Co se vám líbí a co je zase příšerné. Předem dík za Vaše názory.

www.pafkoo.profitux.cz/work/navrh.html
wimstr
Profil
Těžko hodnotit, není tam menu (pokud tam mí být) ani text.. je to moc prázdné na pořádnou kritiku, ale
graficky to zatim nevypadá špatně.
tiso
Profil
V tom logu by sa zišli plamene inou farbou, tá žiarovka tam robí čo? A ak pod ním má byť menu tak tú oblasť máš zle ohraničenú - odkazy Ti tam nevojdú, ak ich dáš cez ten prechod tak to bude rušiť...
pafkoo
Profil *
k tomu logu: já nechtěl, aby ten plamen byl nějak až moc výraznej. A ta žárovka tam je proto, že se ten podnikatel zaměřuje i na elektro. možná si s tím zkusím ještě nějak pohrát.

menu: no já to ještě nezkoušel tam nějaký dávat, možná se mi tam fakt nevleze(kdyžtak rozšířím) a s tím přechodem strach moc nemám, ale třeba máš pravdu
Peca
Profil
Ta stránka bude mít pevnou výšku?
pafkoo
Profil
mno..nad tím jsem přemýšlel, bylo by to asi nepraktické, ale zase nevím jak udělat aby se to "natahovalo" podle potřeby. A navíc, zřejmě ten obsah nebude nijak rozsáhlý takže by se to tam teoreticky mělo všechno vlézt. uvidím
pafkoo
Profil
tak, přepracoval jsem to do kódu. zatím je jen úvodní stránka. prosím zkritizujte to ještě jednou. dík
pafkoo
Profil
promiňte, zapomněl jsem na odkaz
tady to je
MZF
Profil
Což o to, není to rozhodně fádní. Je otázkou, jestli to je v případě komerčního webu nutné. Rozhodně se mi ale nelíbí hlavička (především písmo) a ono obrovské "G". Nechápu význam onoho obrovského "G" a font v hlavičce je špatně zvolen.
pafkoo
Profil
to velké G je logo, ale to bys mohl pochopit...a ten font..no nevím..zkusím zvolit jiný..a zbytek tvé odpovědí jsem moc nepochopil čeho se týká, takže jestli bys mohl trochu víc nastínit co jsi měl na mysli
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0