Autor Zpráva
Keilew
Profil
Deprese sužují mou mysl, nejspíš se vrátím do kravína... No pustili byste autora těchto dvou návrhů k počítači?
První...
Druhý...
Já ne, ale to je určitě tím vedrem. Jak to na vás působí? Futuristický web nebo kýč? Je to jeden z těch webů, co má 3 stránky, jedno firemní logo z barev, co nemám rád a 0 obrázků a já tím mám zaplácnout celou stránku... Chtěl bych někdy mít opačný problém...
iru
Profil
Ale určitě ses s tím vypořádal líp než já. V případě prvního návrhu se mě zdá být stránka zaplněnější.
Keilew
Profil
Zaplněnější sice je, ale kdyby aspoň něčím praktickým a ne půltunou prázných barevných polí...
MZF
Profil
První je určitě lepší. Líbí se mi logo. Zbytek hlavičky už je slabší. Určitě bych změnil růžovou barvu.
Keilew
Profil
Určitě bych změnil růžovou barvu
Ona je to taková pastelová červená. Ale co bys navrhnul místo ní? Jiný odstín nebo cugrunt jinou barvu včetně pozadí?
Leo
Profil
"Deprese sužují mou mysl, nejspíš se vrátím do kravína..."

Nepodcenujte dnesni kraviny, treba automaticka roboticka farma www.zdostas.cz je slozitejsi nez nejaky design webove stranky :-) Leo
MZF
Profil
Já ji na svém LCD vidím určitě víc jako růžovou než cokoli jiného.

Co třeba dát pozadí tmavě modré a místo růžové v hlavičce dát stejný přechod modré a bílé jako v levé horní části hlavičky. Pak bych ale určitě na logo použil decentnější barvy. Červená bude v tu chvíli příliš křiklavá. Ale uvidíš sám, jak to bude vypadat. Prostě to chce trochu citu.
Euroblb
Profil
Kravín?? "Disco trisco" v benešově... :)
house
Profil *
hmm ta první hlavička se na servis asi víc hodí, ale zas ty "křivky" které tam používáš už jsou na tunách webů, to truhé je míň otřelé
Keilew
Profil
Tak si myslím, že jsem tomu graficky i velikostně ulevil - tato verze půjde lépe rozřezat a použít i repeat-x. No, mrkněte. Akorát nevím, proč se mi vždy všechno při převodu z .psd na .gif nebo .jpeg ztmaví...
Ty proužky a polorámečky jsou jen ukázky barev vnitřních elementů.
iru
Profil
Vypadá to dobře, jenom nevím proč, ale barva pozadí (sv. červená) mě připomíná rybízovou zmrzlinu. Ale možná až tam bude nějaký obsah, tak se té červené barvy nebude zdát tolik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0