Autor Zpráva
Nogod
Profil *
Prosíme o kritiku našich stránek zde jsou..., které jsme si nechali dělat za 3 tisíce. Vůbec tomu nerozumíme tak bysme chtěli vědět poměr kvalita - cena. Děkujeme
Keilew
Profil
"Pro stažení chybějícího zásuvného modelu klepněte zde"... co tam má být? Flash?! (FUJ)
Jinak na první pohled je tam asi chyba - autor nejspíš nechtěl background-repeat: repeat-y;...aspoň mě se to jeví jako blbost... Na aktualitách je to ovšem správně...
Romanticka
Profil
Kdo vam to probuh delal?! Za 3000 je to teda nic moc. Kod ani nehodnotím, 17 chyb na aktualitach ( zde ) Skoro samy JavaScript, kdyz ho nekdo bude mit vyply, tak nevim jak mu to teda pojede. Ten bily text se v urcitych mistech kryje s pozadim, takze necitelny, font je hodne maly, mel by byt 12px, po strance SEO, tam nic ani neni... :))

No rozhodně za 3000,- by to melo vypadat lip.
Nogod
Profil *
Ono to bylo tedy za 3 tisíce i s grafikou na obal na CD (které se všem líbí), plakáty atd. Ale stránky tedy budeme chtít každopádně opravit či upravit... Díky
tiso
Profil
Komplet stránky za 3000 môže robiť iba amatér, kvalita je nulová... 0/3000=0
Ak chceš kvalitu tak potom musíš nájsť človeka ktorý vie ako robiť weby, nie len grafiku...
Nogod
Profil *
Amatér a nebo kamarád, který na to měl týden. Nám šlo hlavně o vzhled stránek, protože tyhle stránky se mu myslím graficky povedli, ale dokopeme ho k úpravě toho kodu atd. Snad to bude lepší. A hlavně nemáme na to, abysme si zaplatili profesionální web studio. Díky
Plaváček
Profil
Nogod

Při vší úctě k vám a autorovi webu musím poznamenat, že vyrobit kvalitní web za týden si netroufne ani vyhlášené webdesignerské studio. Navíc je třeba si uvědomit, že vzhled webové prezentace je to poslední, co obyčejný návštěvník zaregistruje (nebo ocení). Pokud se nemýlím, tak nejdůležitějším prvkem dobře zpracovaného webu je jeho použitelnost, informační hodnota a také snadná nalezitelnost napříč českým internetem na žádané klíčové fráze.

Nechci hodnotit otázku ceny, ta záleží vždy na dohodě obou stran, ale takto zpracovaný web se už teď stal webem "mrtvým". Díky nevhodně zvolené technologii a v podstatě žádném obsahu asi nebude šance, že by váš web vůbec kdo kupříkladu na Seznamu.cz našel. Což může být s ohledem na to, že možná děláte prima muziku, docela problém, no ne?

Možná pomůže malý kulhající příměr. Člověk, který vám vyrobil tento web se zachoval asi jako vámi pověřený prodavač lístků na vaše vystoupení, který místo toho, aby je prodal zájemcům třeba na ulici, zamknul je všechny v opuštěné garáži a klíče od nich vrazil do uzamčené nádražní skříňky. A nikomu neřekl, kde se nalézá klíč.

Dle mého soudu je to škoda a myslím, že za zmiňovanou částku se dá odvést mnohem kvalitnější a lepší práce.
Nogod
Profil *
Se vším souhlasím, ale asi jsem měl uvést, že web ještě není zdaleka hotový, jak nám bylo řečeno. Také všechny věci na webu jsme dodali my a rozložení jednotlivých poddstran je podle našeho přání. Kod a ty další věci, to je jiná věc, to je samozřejmně jiná věc.

Ale nemůžu souhlasit s tím, že vzhled není nejdůležitější. Pokud mi vyhledávač vybere několik firem, které působí v té samé oblasti, vždy mně zaujme ta firma, která má zajímavější a graficky lépe zvládnutý web, než ta, která má dobře zpracovanou použitelnost, což při prvním pohledu nezjistím. A pokud mně stránky nezaujmou, tak budu pokračovat někde jinde. Kvalitní prezentace = kvalitní firma.
Nogod
Profil *
Omlouvám se za pár chybiček... :-)
tiso
Profil
Nogod
Limitovať niekoho tým že na vytvorenie webu má týždeň je tá najhoršia vec aká sa môže stať. Len dať dokopy účel webu + náležitý obsah a jednotlivé podstránky bude trvať dlhšie, grafika+layout som nerátal...

Dávať to prerobiť tomu človekovi asi nemá význam, fakt to chce niekoho kto sa pohrá z layoutom i obsahom, nie grafika ako som písal vyššie...
Plaváček
Profil
Nogod


Kvalitní prezentace = kvalitní firma

Tato rovnice bohužel neplatí všeobecně, kvalitní prezentaci totiž může mít i firma, která je možná bohatá, ale nikoliv důvěryhodná. Příkladů by se našlo dostatek, ale to je mimo téma. Vezmu to subjektivno-objektivně. Grafika vašeho webu je nestandardní a přestože není mým šálkem kávy, zřejmě pasuje k hudbě, kterou provozujete. Bohužel mi přijde nedotažená, což je možná dáno tím, že autor webu je možná dobrý grafik, ale prachšpatný kodér. Domnívám se totiž, že takhle asi váš web v mém prohlížeči vypadat nemá: http://klient.plavacek.net/fetus.jpg .

Čímž se dostávám k tomu, co mi vadí na každém takto umělecky pojatém webu. Obsah je podřízen formě a mrňavé bílé pidipísmo na různobarevném pozadí je pro mě nečitelné. Pokud je vaším cílem ohromit mě bombastickou grafikou, pak jste svůj úkol splnili. Má-li ale web mít jiný účel, totiž poskytnout návštěvníkům všechny informace, které ho zajímají, pak mi to přijde, promiňte mi to slovo, jako sabotáž. Odmítám cokoliv na tomto webu číst, protože po pár minutách mi začnou slzet oči.

Prostě - zvažte, co je pro vás důležitější a věřte mi - grafický vzhled webu je to poslední, co člověka, který hledá informace o vaší muzice nebo kapele, zajímá. Posloužím několika odkazy, které vám možná lépe než já vysvětlí, co je vlastně na webu špatně. Zmínil

jsem použitelnost viz:

http://www.dobryweb.cz/metody/pouzitelnost.html

a nečitelné písmo viz:

http://www.vitdlouhy.cz/weblog/2004/04/moda-miniaturni-pismo.php

a nenalezitelnost ve vyhledávačích (za to může zvolená technologie) viz:

http://www.dobryweb.cz/metody/optimalizace-pro-vyhledavace.html

Nemluvím o přístupnosti, která u tohoto typu webu nemusí být nutně na prvním místě, nicméně si umím představit, že i zrakově postižený si rád poslechne vaši hudbu případně vyrazí na koncert. Takže závěrem, co chybí vašemu webu, viz:

http://pristupnost.nawebu.cz/texty/charakteristika-vyhody.php
Anonymní
Profil *
me to za 3 tis. neprijde tak hrozny...
Nogod
Profil *
Děkujeme za informace, pošleme je dál... My jsme se trošku inspirovali tímto webem iggy pop
Peg
Profil *
Ahoj, ty stránky jsou pěkný. Josu zajímavý a hodí se k žánru.
lopik
Profil
Nogod
neviem ale to by chcelo nejaku domenu. ale to je na tebe
24k_
Profil *
Jen ten grafickej navrh by leckde nestal 3 tisice ale treba 5, v nasi firme minimalne 5 takze je to minimalne odpovidajici. Otazka kvality kodu je uz vec druha.
Cert
Profil *
Já si také myslím, že 3 tisíce za stránky (i když né se skvělým kodem, ale mně se zobrazují normálně a ne jenom na IE), grafiku, CD obal je směšná cena. A jak psali, je to jenom výsledek týdenní práce, tak bych nebyl tak kritický. Budu čekat, jak to bude vypadat dál...
Nogod
Profil *
Tak už prý začal pracovat na opravách, ale prý nic zásadního. Design jsme měnit nechtěli.
Petrik
Profil *
Zkusil jsem to taky bez chyb?
Petrik
Profil *
Tady je kontrolu validiti
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0