Autor Zpráva
pierot
Profil *
Ahoj,
web www.vaska.cz vznikal velmi zbrkle, neustale se na něm něco měnilo. Zakladním požadavkem byl provoz a až na 101. místě čistota a přehlednost.
Přesto by mě zajímal názor hlav pomazaných.
Petrik
Profil *
Mně osobně přije kombinace barev žluto-oranžovo-bílá jako hrozně nepřehledná a špatně čitelná...
DyBoy
Profil *
Mě se nelíbí pozadí v navigaci, docela ji to znepřehledňuje.
pierot
Profil *
pokud jde o barvy, jsou použity takové,které působí "poutavě" ve screen shotech, jinak menu je děs, to vím, ale šlo hlavně o alespoň trochu originální řešení
Plaváček
Profil
pierot

Originální nebývá totéž, co praktické. já ty odkazy prostě nepřečetl, což použití celého webu dost limituje. A nejspíš nebudu sám.
MZF
Profil
Souhlas s DyBoy a Plaváčkem. Pozadí z navigace pryč. Jinak je celá stránka příliš přesvícená.
pierot
Profil *
menu, souhlas, pujde to pryč...
Hanys
Profil *
nemusi jit pryč, stači podstatně zjemnit barvy pozadi a změnit barvu pisma a možna bych se i pokusil změnit texty položek menu. Je to těžké, ale takhle je to takové potrhané, eště ty dominantní & tam tak bijou...
house
Profil *
souhlasím s Hanys, to pozadí by tam mohlo zůstat.... co dát třeba těm odkazům nějaké pozadí, např poloprůhledné (blílou barvu+ test jiným písmem nebo stejně žlutou, jak je použita na wbu a ten kluk by pod tím pořád prosvítal/mohl zůstat) a hover, aby se ta barva ještě měnila při přejetí myší?
Hanys
Profil *
No pokud by to bylo poloprůhledné, tak už bych to asi hoverem "nekýčovitěl", ale pokud bude pouze změkčený ten obrázek, tak si myslím hover s barvou pozadí nějakou vyloženě neutrální k okolí by neuškodil... Chce to vyzkoušet...
house
Profil
Hanys
tak sem to přesně myslela (sorry za chat ;))
Hanys
Profil *
Jinak když se tak zamýšlím na "obrázek pozadí z menu pryč", tak si umím představit, čím by to bylo nahrazeno..... a tři sloupce vedle sebe vyplněné stejným přechodem a na bílém pozadí s rozhozenýma klikihákama v hlavičce..... Ačkoli se může zdát, že je ta stránka hodně živá, myslím, že jedinou "živostí" je tam ten obrázek menu, jinak je to spíš kýčovité... I ty různé mezery mezi jednotlivýma sloupcema rozhazují ten rádoby celek...
habendorf
Profil
Více než barvičky by mě trápily zásadní chyby, třeba to, že obsah pravého sloupce se do něj nevejde a je tudíž nečitelný (lépe řečeno je bílým písmem na bílém podkladu).
Hanys
Profil
Ve firefoxli je to v poho.
habendorf
Profil
Ve firefoxli je to v poho.

To je sice bezva, ale cca 75% prohlížeč bych neopomíjel.
Hanys
Profil
Jasne, ja sem se asi špatně vyjádřil. Myslel jsem tím, že se zaobírám barvičkami místo podstatnými chybami, protože ty chyby nevidím.. :-)
zdenek
Profil *
A když Photo tak i Phorum
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0