Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Udelal jsem si takove stranecky - osobni. Vyuka za pochodu - nejvic informaci odtud (diky Yuhuu) a z Intervalu.

[url=]http://www.framedworld.net[/url]

ucil jsem se za pochodu a vzdy jen to co bylo nezbytne treba, tak je to obcas mozna trochu nasilne slepene. Je mi jasne ze mi nekdo otluce o hlavu iframe v galerii - nejakou tu tabulku i kdyz IMHO jich tam neni zas tolik strasne moc - a pismo v pixelech - to byl muj zamer - nemam rad velka pisma a tohle myslim staci. Jeste neco jineho? Nebo nejake napady?
Anonymní
Profil *
Sakra jak zadat ten odkaz??
Anonymní
Profil *
zeby takhle framedworld.net
Anonymní
Profil *
A proč nemáte rád velká písma? Co nějaký uživatel s malým monitorem?
Yuhů
Profil
nebo s velkým
bojars
Profil
"...jasne ze mi nekdo otluce o hlavu iframe v galerii - nejakou tu tabulku i kdyz IMHO jich tam neni zas tolik strasne moc - a pismo v pixelech - to byl muj zamer - nemam rad velka pisma a tohle myslim staci. Jeste neco jineho? Nebo nejake napady?..."
... prečo otĺcť toto všetko o hlavu... hlavne, že je to farebne zladené neotravuje ma to "ponukou ladenia skriptov" a má to švih. Mne, osobne, chýba možno nejaká záplava priblblo skackajúcej grafiky a "FLASH spomaľovačov"... a 10 minút čakania na prvý obrázok po objavení sa "Hotovo" vľavo dolu pri "e"...
petyn
Profil
Pokusil jsem se udělat svoje první stránky,rád bych znal váš názor na ně.Díky. http://petyn.webzdarma.cz
Anonymní
Profil *
petyn: Stáhni si ty odstavce, takhle jak je to roztažený na celou šířku monitoru blbě se to čte. A to je škoda, protože to je docela zajímavý čtení )
llook
Profil
framedworld: je tam několik docela zajímavých nápadů. Třeba to menu vpravo nahoře. Nepitval jsem, jak je to provedeno, takže hodnotím jenom nápad.
Co bych ale určitě vytknul jsou odkazy. Bílé odkazy jsou v bílém textu dost snadno přehlédnutelné a pokud nejsou ani podtržené (ztučnění imho nestačí), pak aby jste je hledali. A po najetí na odkaz (:hover) bych volil světlejší odstín, je to málo kontrastní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0