Autor Zpráva
Machi
Profil *
Zdravím, dneska jsem na svou stránku Miranda KeX nainstaloval nový RS UNITED-NUKE, rád bych slyšel váš názor na vzhled webu + na vhodnosti systému, validností se prosím zatím nezabývejte.. Děkuji za každou konstruktivní kritiku.
simka00
Profil
http://miranda.kx.cz
simka00
Profil
- design moc do oranžova (uber tzv. teplých barev), moc hranatý
- co mají dělat ty pomlčky pod logem?
- tlačítko "search" nahraď českým "hledej", je to přece česká stránka
- nelíbí se mi efekty menu - odstraň alespoň tu barvu na pozadí
- přihlášení s opisováním kontrolního kódu jsem ještě neviděl.. je to podle mě zbytečné
- články více děl na odstavce (<p></p>), snáze se to čte
- text je občas moc "nalepený" na okrajích - zvětši padding
- proč je u každého článku obrázek s nápisem "CSS"? nehodí se mi to k tématu
- odkazy pod náhledem článku jsou málo odděleny
Machi
Profil *
simkaOO - Search nahrazeno, pomlčky odstraněny (bude to sloužit pro zobrazování důležitých zpráv)... Ty odstavce budu používat víc, CSS je jen ilustrační ikonka sekce, ten nápis odstraním, odkazy taky upravím. Menu + barvy jsou podle mého svědomí i vědomí docela v pohodě, uvidím, jak se budou líbit ostatním.
Spikee
Profil
Mne sa farby páčia. Čo mi ešte vadí je vzhľad aktualít (čierna farba, rámček) a nedokončené fórum.
Machi
Profil *
simka00 - Tak už jsem většinu těch věcí poupravoval, ten kód tam asi
nechám, protože v adminu nejde standardně vypnout a abych to se všema závislostma odstranil v kódu, na to nemám potřebné XP...
Machi
Profil
Spikee - Aktuality vylepšeny a na fórum se právě chystám..
M_bandit
Profil
Zkus udělat menu jako tlacitka
Machi
Profil
M_bandit - menu jako tlačítka nee, vypadá to docela divně.
Machi
Profil
Tak fórum jsem předělal do designu webu, co vy na to?
klokyn
Profil
Pár rád k čitateľnejšiemu textu:

- nastav mu text-indent aspoň 2em
- väčší padding zo strán
- line height: 180%

Možno to niekoho viac prinúti čítať ;-)
Machi
Profil
klokyn - padding zvyšovat nebudu, to už jsem psal, imho větší k čitelnosti moc nepřispěje, text-indent je docela zbytečný, ale line-height jsem zvěšil, díky za tip. Je to teď fakt přehlednější...
house
Profil *
mě se to estetincky líbí, ta oranžová je taková svěží, v menu bych možná zkusila zúžit čáru u podtržení, přijde mi moc tlustá, nebo jí dát třeba verikálně, na levý bok textu....
Machi
Profil
house - Nevím, čím to je, ale ta čára mně nejde zaboha zůžit :) Pls, čím se ta tloušťka mění? text-decoration určuje jen underline :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0