Autor Zpráva
Miloš
Profil *
Zdravím...mrknite sa prosím na moju prvú stránku www.branarozkose.szm.sk .Ja viem,viem...je to úplne primitívne,rád by som podotkol,ze cca 2 týždne dozadu som nevedel ani čo je to "zdroják."Chcem len poznať váš názor na prvú stránku úplného amatéra.
A vlastne mám tieto otázky:
1.Anketa od blueboard.cz- zobrazujú sa mi iba hlasy,ktoré pridám ja sám.Čiže dva.Kamoš hlasoval a vraj je to v pohode...tak neviem...
2.Momentálne v tejto chvíli mi anketu ani nenačítalo a nemôžem sa dostať ani na ich hlavnú stránku.Prečo?
...tak vďaka zatiaľ...
Spikee
Profil
No neviem, či sa takéto stránky sem hodia...
none
Profil
Ta stránka celkove je jednoduchá par čar a text,docela pěkné logo he he.na to že to není v tabulkách.by to mohlo mít dobrý kod ale nemá.
Miloš
Profil *
Spike,mne ide čisto o funkčnosť,kód atď...nie o obsah...aj keď možno to niekto berie ako reklamu...tak sorry ak som to prehnal...
none
Profil
jo anketa je funkční
Miloš
Profil *
none...tá tvoja posledná veta...prečo nemá dobrý kód?Mimochodom,skúšal som to "validovať" Všetko bolo OK,až do chvíle,ked som tam umiestnil počítadlo...to je normálne?
Spikee
Profil
Miloš
Počítadlá väčšinou nie sú validné.
none
Profil
delaš si srandu priojel sem to validatore cs lite a vihodil mi kolem 25 chyb to sem zvedav čím si to kontroloval?možna tak css .např místo místo <map>dej</body>atd.
Miloš
Profil *
Spike,tým pádom vlastne nemám nárok umiestniť tam ikonku W3C.Rozumiem tomu dobre.Vlastne som ju tam už mal,ale potom som to vyhodil...
Miloš
Profil *
noneveď hovorím,pokiaľ tam nebolo počítadlo,anketa a návštevná kniha,bolo to OK....
Mapak
Profil *
V Exploreru to vypadá slušně. Výborně na to, že se učíš 14 dní. Sám se zabývám tvorbou stránek 2 měsíce, takže nemůžu moc radit, ale CSS pozicovaný design je celkem obtížná věc a rozhodně je lepší ho testovat nejdřív ve Firefoxu a až potom upravovat kód, aby se pěkně zobrazil i v Exploreru. Naopak to bývá daleko těžší. Firefox tě většinou donutí tvořit validní stránky a toleruje méně chyb.
Tím chci naznačit, že ta stránka je ve Firefoxu úplně rozhozená.
Kolouch
Profil *
No v sekci info píšeš, že o účinnosti reklamy na netu nemusíš mluvit. To není vůbec pravda, protože když si nějaká holka dá na tvů web reklamu, ještě to neznamená, že jí někdo uvidí. Pak je totiž na tobě, kde všude uděláš ty reklamu tomu webu. Když lidi nebudou vědět, že tyhle stránky existujou, nikdo si je nepřečte.
Victorius
Profil
Není to v rozporu s pravdily? ja bych byl asi pro vymazani
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0