« 1 2 »
Autor Zpráva
bar
Profil
Prosím o zhodnocení stránek pro MŠ, chybí jen nějaké materiály, jinak je to téměř hotové.
WanTo
Profil
Je to výborné, krásně se to hodí k (budoucímu) obsahu stránek. Možná jen jedna maličkost by šla změnit: Nápis MŠ Slovenská nad menu by chtěl nějak zvýraznit, aby se odlišil od odkazů pod ním. A u těch odkazů by nebylo na škodu velké písmeno na začátku.
quinux
Profil
To černé písmo je děs. Vždyť se to nedá normálně číst.
Co se týče fotogalerie tak vzhledem k celkovému obsahu je použití boxu se scrollbarem zbytečné a kazí celkově vzhled
Anonymní
Profil *
ztmav toho delfina, neni moc videt. jiak moc pekny!!!
Boy
Profil
Já si neodpustím poznámku k těm bublinkám, jelikož mám v živé paměti slova nenáviděného profesora vývarky: "Kde jsi viděl, aby se bublinky, jak prostupují vodou nahoru, zmenšovaly?!"
Chamurappi
Profil
Reaguji na Boye:
Nyní už bys mohl svému profesorovi nadiktovat adresu zde hodnocené stránky.

Reaguji na bar:
To černé písmo mi také nesedne. Menu by šlo dát do <menu>, kontakt na autora do <address>.
Boy
Profil
Chamurappi
To bych mohl... dostal by infarkt a ušetřil bych tak další studenty trápení.
Fnesveda
Profil
Boy, Chamurappi
Bublinky, když stoupají, tak se sice zvětšují, ale jak jsou větší, tak se musí rozdělit a díky tomu jsou vlastně menší... ;-)
Bar
No, mohlo by to být trochu barevnější, tohle je nudný...
Boy
Profil
Fnesveda
Ale musíš uznat že u úplného počátku jsou prostě nejmenší a nehledě na to, že když stoupají a rozdělují se, tak se ten sloupec bublinek rozšiřuje a ne zužuje.
Fnesveda
Profil
Boy
To je fakt...
Teď mě napadá, že by nám moderátoři asi vynadali, že tohle je diskuse a ne chat
Boy
Profil
Fnesveda
Snažíme se jen objasnit nedořešenou problematiku bublinek na kritizované stránce uživatele bar :-)
Fnesveda
Profil
Boy
Prostě by to měl Bar předělat.
house
Profil *
mělo by to bejt fakt veselejší (už kvůi tomu "My jsme školka barevná...").... buď jiné písmo, nebo pozadí - co třeba nědělat to tak jednolitě v té modré mořské tématice? delfína tam můžeš dát i bez moře:)

co mě hned zaujalo na stránkách mateřské školky byla tahle reklama: "Afrodisiaka, stimulující a šamanské byliny, vykuřovadla. Etnobylinky špičkové kvality Více..." asi bych se o své dítě bála ;)
bar
Profil
No neblázněte, předělávat kvůli bublinkám?? To snad ne.
Chamurappi
Písmo jsem zkoušela bílé, ale přišlo mně takové moc křiklavé, pokusím se ho ale trochu barevně doladit.
Zatím všem děkuji.
Fnesveda
Profil
Souhlas s Housem
bar
Profil
house
S barvama jsem to nechtěla zase moc přehnat. Reklama zatím být musí, je to nav. kniha z Bluebordu, ale pokud se rozhodnout pro hosting s php, udělám vlastní a reklama odpadne :).
Fnesveda
Profil
Bar
Když už mám nějaký web, tak se snažím, aby byl co nejlepší... I kdybych měl předělat jen jeden obrázek... A stejně bys to asi předělávala, tak to můžeš vzít jako část oprav...
house
Profil *
to bar

S barvama jsem to nechtěla zase moc přehnat.
nepřehnala :)


tak aspoň udělej něco s tím delfínem, jak psal anonymní... fakt není vidět.

jinak souhlas s Fnesveda :-)
Fnesveda
Profil
Souhlas s Housem
bar
Profil
Je pěkné, když každý s každým souhlasí :)
Delfínka jsem trochu obtáhla, snad je vidět líp a barvu písma změnila. Už si ale nejsem moc jista, jest-li je to lepší nebo horší. Asi ta pokročilá hodina a vedrou.
house
Profil
to písmo je už mnohem lepší :) ještě bych udělala to samé s menu... nebo možná by stálo za pokus udělat menu různobarevně, třeba by to vypadalo veseleji
Boy
Profil
- udělat to menu různobarevně je myslím si dobrý nápad...
- kvalita toho delfína je otřesná - evidentně průhledný gif... Kdyžtak se mu zkus vyhnout, jelikož ty okraje jsou opravdu kostrbaté!
- moc moc prosím.. ty bublinky mi pořád nedají :-) Dyť to je jen jeden obrázek a to se snadno zpřehází ne? Teda pokud jsi ty bublinky dělala v nějakém programu.
- absolutně se mi k celému designu stránky nehodí pozadí nadpisů... všechno je takové, jako kdyby namalované a ty ikonky u nadpisů a přechod bílé... to tam prostě vůbec nesedí.
house
Profil
PS: na hlavní stránce bych zrušila to odsazení odstavců, takhle to vypadá divně... nebo mezi odstavci aspoň vynech řádek
Fnesveda
Profil
Boy
Bubly bubly:-)


Bar
Uděla¨l bych písmo v menu světlější
Stařec
Profil *
Ty neostré obrázky školky budou nahrazeny ostrými ?
bar
Profil
Tak jsem se pustila do oprav. Delfína jsem se pokusila doostřit. Sice to nebyl a není gif, stejně byl opravdu otřesný (okraje), uznávám. Menu jsem hodila do barev, odstavce zrušila.
Stařec
Nevím, co myslíš tím neostré, okraje nebo samotné fotky? Obrázky školky zatím zůstanou, fotí se totiž nové a zatím je nemám.

Snad už je to lepší.
Boy
Profil
To menu je opravdu mnoohem lepší, jen bych nějak v tom menu odlišil klikací odkazy od názvu školky "MŠ Slovenská" a to třeba tím, že bych před každý odkaz dal francouzské uvozovky, je pro ně entita &raquo; a vypadají takto: ». Co myslíš? Dále se mi opravdu nehodí pozadí nadpisů..., respektive ikonky u nich, jelikož vše na stránce je krásně dětské a malované, kdežto ty ikonky jsou ryze počítačové a neosobní v eye-candy stylu. Nehodí se tam, nebo si snad myslíš něco jiného a proč...
Boy
Profil
A ještě jedna rada na závěr: Delfínek i hlavička by určitě vypadaly lépe v gifu než v jpegu a samozřejmě zabíraly mnohem méně místa, jelikož tam nejsou žádné přechody, nýbrž jen linie a výplně.
bar
Profil
Boy
Zkoušela jsem i gif, ale lepší to nebylo, ještě to ale nevzdávám. MŠ Slovenská je taky okaz, asi tam napíšu úvod nebo něco takového, aby se to nepletlo. Na pozadí nadpisů už taky pracuju a jedna z variant je :tato, další hledám.
Boy
Profil
To je podle mě perfektní, je tam prosím nedávej pozadí toho textu :-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0