« 1 2
Autor Zpráva
Boy
Profil
Stačilo by ten obrázek přebarvit na nějakou pěknou barvičku :-)
skoro pokrocili
Profil
Je to skvělí!!!
bar
Profil
varianta bez pozadí textu. Zdá se mně to lepší, ale začínám ztrácet nezaujatý odstup :)
Boy
Profil
Jenom dvě poslední poznámky (wasntme):
- napisy bych dal výraznější barvou než obsah. Pokud nechceš zacházat do barev, tak by stačila i bílá.
- v Opeře 9.0 má obsah velmi malé odsazení od pravého okraje stránky.

PS: To s těma bublinkama už jsem vzdal :-D
bar
Profil
Boy
Díky za perfektní pomoc. Nadpisy zvýrazním, operu opravím. No a ty bublinky se líbí paní ředitelce. Mně taky :)
Boy
Profil
Jo no, a co potom zmůže jeden chlap proti dvěma ženským... Až budeš mít všechno v pořádku, tak prosím napiš.
house
Profil
výborný, tak už jen ty ikonky a nadpisy jak psal boy a bude to OK! + ještě třeba žlutýho delfína:))
house
Profil
ikonky super, nadpisy v té modré děsně nevýrazné..... co udělat každý takovou barvou, jakou má v menu? a můžeš ještě trochu barevně přitvrdit (v menu i v nadpisech) ;)

taky mě irituje, že to nemá velké počáteční písmeno, nevím proč, normálně mi to neva...
bar
Profil
house
Protože si myslím, že barevné nadpisy je dobrý nápad, zkusila jsem to a výsledek je tady. V IE jsou pímenka obkreslena tence černě pro zvýraznění (=> filtry), v O a FF to nefunguje. Přesto je to lepší.
Velká písmenka na začátku odkazů se mně moc nelíbí, tak jsem je nechala tak (přišlo mně to moc oficální).
house
Profil
moc pěkné! i bez velkých písmen, máš pravdu (teď jsem si všimla, že je vlastne nemáš nikde). ale ty barvy to určitě oživily :-D
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0