Autor Zpráva
Tom@sQo
Profil *
prosim skritizujte stranku tomasko.wz.cz je to novy dizajn, robim som ho odvcera :) a este mi prosim povedzte, preco ma taku zlu podporu v ie, lebo neviem si s tym rady :(
Spikee
Profil
Na designe nie je čo hodnotiť.
V kóde máš 2-krát body. Nepoužívaš externé štýly. A veľa ďalšieho...
Páčia sa mi tie "poslovenčené" slová ako onlajn, či gimme :-)
Juross
Profil
tomasko.wz.cz :-)
Tom@sQo
Profil *
spikee: na indexe je napisane, aby si stranku index.html nehodnotil, lebo je ******* inkludnuta :) je to najstarsia stranka sajtu :) ostatne stranky su validne strict(vsetky okrem index.html)
Keilew
Profil
Zkus "robit" týden a pak to sem dej znova. Tohle není dizajn...
Spikee
Profil
Tom@sQo
Ok, aj keď skôr by som správne urobil hlavnú stránku.
Tom@sQo
Profil *
keilew: mno zrejme mas pravdu. vies dal som to rychlo na web, lebo je to moj prvy cely vlastnorucne pisany(nie skopceny) dizajn a velmi sa mi oproti predoslym paci :)
spikee: prave tu hlavnu stranku prerabam :)
Tom@sQo
Profil *
ps: prosiom povedzte mi niekto, ze preco to ma taku katastrofalnu podporu v MSIE. sak je to validne :(
Juross
Profil
No vzhledově se mi to nějak zvlášť nelíbí

- nepěkné, nevýrazné barvy a moc se k sobě nehodí
- moc se mi nelíbí taky menu (třeba registracia - v menu - přetéká
- v sekci download ti přetéká obsah
- jinak jsem přesně nepochopil účel těchto stránek
Keilew
Profil
sak je to validne :(
14 errorů ti připadá validní? Já nejsem expert, ale je to celé divné, už jen ty dva "body"...
Spikee
Profil
Za zlé zobrazovanie pravdepodobne môže jedna úvodzovka navyše v CSS.
Tom@sQo
Profil *
keilew: tie errory ma len ten index, inak to JE validne a just sa to v MSIE zobrazuje blbo :(
all: asi po tolkej kritike idem o5 redizajn :)
Spikee
Profil
Tom@sQo
Veď ti hovorím, že CSS nemáš validné máš tam lomítka, úvodzovky a ďalšie blbosti.
Tom@sQo
Profil *
juross: doterajsie opravy:
-farby som trosku zmenil, uz sa k sebe viac hodia--> viac sa ti to teraz paci? :)
-registracia uz nepreteka
-to este neviem preco :(
-je to bez vyznamu. musia mat vsetky stranky vyznam? su to len stranky, na ktorych sa ucim php a xhtml :)

spikee:
css som opravil, uz sa to rovnako zobrazuje aj v MSIE
Dark archer
Profil
Ale, koho by ta stránka zaujímala??
Tom@sQo
Profil *
dark archer: mno zatial nikoho, neskor :) ja som len chcel nazor na dizajn a nie na funkcnost. funkcnost bude neskor :) planujem prepisat talker(uz skoro je) zrobit redakcny system na pridavanie clankov atd :) tu je nahodeny len dizajn, nie obsah :)
TomAsQo
Profil
mnoo po polroku robenia inych projektov(hlavne ucenie sa c++ ;-])som si nasiel cas aj na svoju stranku, tento raz na blog, ktory najdete sa stranke tomasko.wz.cz/blog .prosim, ohodnotte tento dizajn(stary nehodnotte, ten us aj tak prerabat sa mi nechce a ani ho prerabat nebudem)
T-1000
Profil *
V opeře ti poslední "tlačítko" v menu přeteklo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0