Autor Zpráva
Josef Večeřa
Profil *
Ahoj dělal jsem svému příbuznému stránku není dodělána.
Najdete tam jen pár textů...
Až dodělám stránku dám CSS styláž do externího souboru.
Předem díky...
Tady máte link: Fetyx.borec.cz
Hanys
Profil
Co tam dělají ty vyskakovačky? To je snad vtip, ne? A ta křiklavá zelená v menu - nezlob se, ale to ej děs. Na to že je to první stránka, tak dobre, no... Naučil ses na ni základ, ted ji smaž a začni komplet znovu :-)) To je nejlepší postup. Ty položky v "Links" a "Downloads" jsou nečitelné...

cituji: "Zde vás budu informovat o mých úlovcích a dokonce i mé způsoby "JAK NA RYBY..." - tahle věta si nezaslouží snad ani komentář...
Hanys
Profil
A samozřejmě zase kombinace češtiny a angličtiny... A počítadlo, které přičítá při každém kliku........
iru
Profil
Ta vyskakovací reklama, to je k vzteku. To křiklavé menu se mě taky nelíbí. Volila bych méně křiklavou barvu a použila tučné písmo.

Obsah stránky je tak divně pod menu. Připadá mi to takové rozházené po ploše.
Hanys
Profil
Iru
Jasně, to je taky problém.. Pokud není titulek na stránkách dominantou, pak se to oku nelíbí, a připadá mu, že menu je nepřirozeně vysoko oproti nadpisu dílčí stránky (který je mylně vnímán jako hlavička celého webu)
klokyn
Profil
Na prvú stránku to nie je zlé, aj keď je to des. Myslím, že druhý pokus bude lepší (ak tam teda nebudú vyskakovacie reklamy)....

Design: 15% (fuj, to menu ;-))
Hanys
Profil
Ted na to znova čučim a dokonce i čtu to málo, co tam píšeš. Je to strašné. Máš tam snad 3 věty a z toho ani jednu bych se neodvážil pronést ke "studentu" dvouletého lopatového kurzu... Přece jenom aspoň nadpisy na webu by mohly být napsány česky včetně diakritiky. (Narážím na "Rybařství").

Jo a ještě bych objasnil můj předchozí příspěvek: Dominantním titulkem jsem tady myslel co se barevnosti týče. Prostě celá stránka včetně zmíněného titulku splývá dohromady v bledě zelenou.. Takže ten "Fetys-Page" nebo jak to tam máš, bych dal třeba tou hovinkovou, kterou používáš na nadpisy "článků" a ty bych dal nějakou neutrální barvou (Zas nějaká zelená, ale tmavší)

No ale bude to stejně z bláta do louže, jak říkám, vpravo vedle entru máš takovou šestici tlačítek... Tak označ složku s tim webem a klikni na to vlevo dole, jinak se furt budeš točit jak vitr v bedně.
Fnesveda
Profil
vycentroval bych to logo a posunul bych obsah těsně pod něj. V menu jinou barvu textů než lime a obsahu bych dal dolní okraj
Fetyx
Profil *
Hele hanysy, ty jozinovi nemáš podle mě co vyčítat, jukni se na tu svoji stránku a hned by se dalo najít také
spousta chyb.
Tak třeba... úvodní stránka to se dávno nedělá, po úvodní stránce samej iframe...co to je toto...
Nechci tě urazit, ale zajímalo mě, kdo ty stránky kritizuje.

Hele mě stejně nikdo nevymluví jak to vypadá, mě jen zajímal váš názor, za kterej ti taky děkuji a omlouvám se za to co jsem napsal...tak to cítím.
Děkuju i všem ostatním za jejich kritiku ale já to tak nechám, mě se to tak prostě líbí!!!
Tak zdarec a nezlobte se =D
VÁŠ FETYX

P.S.: A doporučuji vám stáhnout si ve složce Downloads písničku 08presentbyFETYX.mp3
Je to fakt hzustý Psycho
Hanys
Profil
Fetyx:

Já vím moc dobře, že moje stránky nejsou zrovna nejpovedenější (hlavně co se týče kódu) - proto taky Jožinovy "vyčítám" jen a pouze grafiku...

Úvodní stránky se dávno nedělají
- to je pravda, ale já bych prostě nesnesl mít reklamu na hlavní straně - a mezi námi, lepší aspoň trošku vypadající vstupní stránka, než nějaké hnusné dotěrné vyskakovací okna - to se na mě teda nezlob - kdybych na tu stránku narazil náhodně na webu (nikoli zde na fóru), tak bez dlouhého rozmýšlení klikám ZPĚT a najdu si informace jinde, kde mi budou nabídnuty přijatelnější formou.

...po úvodní stránce samej iframe...co to je toto...
- když říkáš "samej iframe", tak jsi viděl asi mou starou verzi, na novou se můžeš v případě zájmu podívat. Tam je jeden iframe, kterého se chci zbavit, normálně sem to samozřejmě přiznal v diskuzi "Jak něco udělat". Ještě dodám, že stránka není zdaleka hotova... Takže toliko. No a jinak, klidně mi můžeš kritizovat kód, jako každý umíme něco! Já se ti budu snažit poradit s grafikou (bohužel každý to vidí, jako že mu člověk všechno vyčítá a rype do něho), ty mi můžeš poradit s odstraněním těch posmolenych iframu, v kterých sem to dělal asi před pul rokem a ted se toho zbavuju, a nevim jak na to.

Nerad bych, abychom se tu hádali, prostě každý rozumí něčemu jinému, tak si to řeknem, ne? A jestli tě urazilo to s tim deletem, tak tě ujišťuju, že i já sem tak se svou první stránkou zkoncoval - je to to nejlepší co může být!

A to, že se ti tvé stránky líbí, je dobře.. Ale neměl bys zapomínat, že jsou pro tebe určeny nejmíň - stránky děláš hlavně pro veřejnost - a pokud ne, tak si to mužeš všecko napsat a nakreslit do bloku!
Hanys
Profil
Ted mě napadlo podivat se na to v IE - "trošku" se to rozhazuje :-) Titulek vlevo, menu pod nim a obsah posunuty doprava pod menu nevypada fajně. Ale neboj se, už končím, ty nás stejně nebudeš poslouchat a stejně tě naše rady vlastně od začátku nezajímají (ty si vlastně jen čekal, jestli sem to dobře pochopil, že ti tvoji prvni stranku všichni budou chvalit :-)). Pamatuj, že na každé stránce je co kritizovat i chválit - a to, že sem ti tady předložil pár chyb, bylo proto, abys je zpravil a měl lepší web - o nic jiného nešlo, že ses tak trošku, nezlob se, urazil (citim to tak), to je tvoje chyba. ;-)
house
Profil
takže jestli to správně chápu, Josef dělal stránku pro Fetyxe? nebo si jí dělá sám Fetyx a jmenuje se Josef, jsem trochu zmatená :) každopádně v IE je to rozhozené a celkově to vypadá opravdu hrozně, ale pokud na tom autor trvá, měl by dle mého:

::uspořádat to, ať to v IE není rozhozený
::v menu změnit tu příšernou zelenou barvu (nejlépe tak, aby korespondovala s barvou nadpisů, ta červená taky není nejlepší volba) a vůbec jeho pozatí nahradit tímtéž neidentifikovatelným čímsi, co používa v hlavičce
::třeba by pomohlo bílé pozadí místo té divné barvy

moc to menu nechápu, když si představím blok s obsahem tam, kde má být... tak jako pod menu už nic?? bude tam prostě jen tak viset ve vzduchu? co ho zkusit dát do jednoho řádku mezi hlavičku a vlastní obsah stránek, nebo nějak komplexne vyřešit levý sloupec

doporučuju si příště rozmyslet, jestli opravdu chcete slyšet něčí názor, nebo jen ujišťovat, že váš výtvor je krásný a všem se líbí

když to několik cizích lidí, kterým by to de facto mohlo bej ukradený napíše, že to není ono, asi na tom něco bude
Hanys
Profil
House

Tohle nemá cenu :-) On si říct nedá.. A mně trošku mrzí, že nedá na rady zkušenějších (ted nemluvim o sobě, sem možná trošku pokročilejší než tenhle Fetyx nebo Jožin, snad s trochou "uměleckého" cítění - moje stránky jsem dělal se záměrem vytvořit "vkusně realizovanou parodii na vkusnou grafiku":-)) - fuj to je ale nepěkná reklama.... Je pravda, že asi zapomínám chválit (pokud je co), ale beru tak nějak automaticky, že pokud sem někdo dá stránky, počítá s tím, že mu budem diktovat chyby, on je opraví a pak mu teprve řeknem, že to má nádherné... No nic, tady už další kritika nemá cenu, tak další pán na holení :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0