Autor Zpráva
none
Profil
zavčasu chci slyšet váš názor na desing a co by se mělo zmenit abych to opravil před publikací.link
lukysy
Profil
No pokaď se nepletu, tak to tady neházíš poprvé... :o)

1) Zkus ten odkaz na úvodní stránce dát celý do bloku. Jako že odkazem bude celý obsah v tom rámečku.
2) Horní navigační lištu pod logem odsaď trochu do prava.

Jinak se mi to celkem líbí...
Hanz
Profil
Jen to odsazení ja psal lukysy a ještě se mi moc nelíbí ta žlutá barva na to menu.
none
Profil
HANZ
a jáká barva by se tam hodila?
bojars
Profil
Teda, ja by som tú žltú z tadiaľ preč nedával, podľa mňa je pohode. "Nebije" sa s nijakou ďalšou farbou na stránke. Jej použitie závisí od toho, ako budeš ladiť ďalšie stránky webu. Ak to "nerozbehneš" do ďalších farieb je to O.K. Skús ju zakomponovať do "Vstup" stránky. Stačil by rovnako široký (aj prázdny) pásik... môže to byť celkom imidžové.

IMHO: Tie "piktogramy" (asi) iných sajtov (quicksilver, spitfire, es) by mali byť nejako oddelené, aby Ti tam návštevníci nezablúdili...
none
Profil
Ok.díky halavně bojarsovi.spravim to.
Charlie
Profil
Je to trochu moc monotóní. Zkus tam přidat nějakou barvu, která není z grayscale. Oživí to stránku.
Glacier
Profil
souhlasím s Charliem
none
Profil
ok tady je to naostro Text odkazu
Acci
Profil
Na webu píšeš, že je validní. Není to pravda. Viz. validátor
none
Profil
nechapu že to ma 4 chyby?testoval jsem to na cs lite a nevykazoval chyby.
none
Profil
omlouvám se jsou tam chyby.delá to php script
Elis
Profil
Chybí doctype, tagy jako font a bgcolor patří do CSS. Vzhledově to není špatné, ale jako první mě do očí udeří menu, protože se jako jediné barevně odlišuje. Barevně bych ten web zkusila udělat vyváženější. Nějak jsem nepochopila, komu ty stránky vlastně patří, možná by bylo dobré to tam někam napsat. Myslím třeba něco o té skupině a tak. A odkaz na hlavní stránku s textem "menu" je trochu matoucí...
bojars
Profil
none: nechapu že to ma 4 chyby?testoval jsem to na cs lite a nevykazoval chyby

Po zaznení slávnostných fanfár CSE HTML Validator Lite je okrem iného v ľavom dolnom okienku napísané:

The Lite edition missed "x"errors and "x" warnings that the standard or proffesional edition would have found.

Kde namiesto "x" je počet ignorovaných nedostatkov. Keď súbor znovu validuješ, potvora Validator Lite to zbadá... nepomôže ani premiestnenie/ premenovanie súboru.
Anonymní
Profil *
Ale nápad s ČD je dobrý...
none
Profil
Ješte nejaká kritika?
mat
Profil
chápu, že vstupní stránka je úlitbou webuzdarma, aby byla zobrazena reklama - co ale nechápu je ono pidimalé "come on the web" - možná by to chtělo něco většího a výraznějšího a možná by nebylo na škodu pozvat návštěvníky na web česky... a protože se jedná o stránky hudební kapely, bylo by docela místě na vstupní stránku dát text: "Vstoupit na stránky hiphopové kapely xy?"

Podobná připomínka ještě k hlavičce webu - jedná se o nějakou soukromou železničářů z Hranic na Moravě? Nejspíš ne, co? Tak co má znamenat ta hlavička? Nebylo by lepší udělat nějaké logo té vaší kapely a dát ho do hlavičky?
DoubleThink
Profil *
CSE HTML Validator Lite

No jenže CSE Validator je tak trochu na pikatchu - nevaliduje podle platných norem W3C ale podle sebe - spostu syntaktických chyb přehlíží a upozorňuje na stupidní nedostatky.

Jedinný offline validator (W3C norem), který znám je A Real Validator.
Anonymní
Profil *
DoubleThink ta Lite verze jo, já jsem si koupil vostrou a ta najde mnohem víc chyb než w3c validator, třeba na téhle stránce vypíše 48 chyb ;-)
Fred
Profil
Tak mě nějak blbne přihlášení, to jsem byl já pardon
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0