Autor Zpráva
Tobolka
Profil
Dobrý den, před dvěma lety jsem vytvářel stránky futuro.wz.cz .
Tehdy jsem si říkal, budu je tvořit ještě dál. Nyní se vás proto táži. Má to vůbec cenu? Děkuji za odpověď
DJ Miky
Profil
Joj tak to se mi líbí. Sice je to Flash, ale je to originální a pěkné.
Casero
Profil
jo...pokračuj je to pěkný...
iru
Profil
Velmi pěkné, určitě pokračovat...
Gekon
Profil
Kostrbatá grafika, dost pochybné a amatérské texty s použitím nespisovné češtiny? Nevím, jakou to má cenu, ale těch pár informací, které ten diskofilní ital ze sebe dostal by se vešly do tří vět, ne na pět šest stránek.
Hanys
Profil
Bohužel (pro Tobolka) musím souhlasit s Gekonem - uplně se všim, včetně toho pojmenování "diskofil" - určitě bych ale pečlivě zvážil, zda to napsat do tohoto fóra!!! Ačkoliv nesnáším disko a podobne hnusy víc než cokoliv jiného, myslím, že sem takovéhle věci nepatří! ;-)
Gekon
Profil
Hanys
V jiných kruzích se toto pojmenování klasifikuje jako nadávka, nejsem si však jist, jestli se to tady dá brát stejně. Myslím, že diskofilní je obecné pojmenování vlastnosti věci, v tomto případě kybernetického diskanta:)
klokyn
Profil
Tobolka
Nemám rád Flash, ale toto sa mi páči. Je to pekné, ale zatiaľ tam nič nie je. Naozaj to má cenu, ak to bude naozaj rozsiahle, bude tam množstvo "zaujímavých informácií" a podobne. A neviem prečo to hovorím, ale pri týchto flashstránkach by som zniesol aj nejakú hudbu ;-)


Gekon,Hanys
Btw: Čo máte proti diskofilom? Nechápem prečo ja chápem hip-hoperov, punkerov či metalistov, ale oni nikdy nechápu diskofilov :-D
Timy
Profil
Gekon
V jiných kruzích se toto pojmenování klasifikuje jako nadávka, nejsem si však jist, jestli se to tady dá brát stejně.
Právě proto bych radši toto slovo nepoužíval, já bych to napríklad jako urážku bral, kdyby to o mně někdo řekl ;-).

Tobolka
Vypadá to pěkně, ale asi by to chtělo udělat ještě nějaké jiné efekty třeba pro každou kategorii, po chvíli už to začíná být pořád jedno a to samé.
Hanys
Profil
Nejsem si jist, zda ti teď docela rozumím, u nás na dědině je už nějaký ten pátek diskofil člověk, žijící v iluzi, že ty bubny a počítačem generované výkřiky, vzlyky a rádoby "zvuky hudebních nástrojů", které si říkají disko, jsou hudba, někteří jdou dál a nzvou to uměním - to už je podle mě úplně zcestné.. A zpravidla se takovýto člověk pozná už podle stylu oblékání a účesu - viz ten kybernet...
Hanys
Profil
Nejsem si jist, zda ti teď docela rozumím, u nás na dědině je už nějaký ten pátek diskofil člověk, žijící v iluzi, že ty bubny a počítačem generované výkřiky, vzlyky a rádoby "zvuky hudebních nástrojů", které si říkají disko, jsou hudba, někteří jdou dál a nzvou to uměním - to už je podle mě úplně zcestné.. A zpravidla se takovýto člověk pozná už podle stylu oblékání a účesu - viz ten kybernet... Tohle už sem ale vůbec nepatří, klidně to můžem vyřešit mejlem, ale tady píšu ohledně této věci poslední příspěvěk.

EDIT: omlouvám se za 2 stejné příspěvky, nějak sem to tu poklikal...

KLOKYN:
Nemám rád diskofily právě pro komerčnost těchhle kapel, a pro nulové hudební umění, prostě buď bude disko nebo hudba, obojí dlouho fungovat nebude!
Gekon
Profil
Timy
Zrovna u Tebe bych to pochopil, s přihlédnutím k Tvému hudebnímu apetitu:)
Timy
Profil
Hanys
Nemám rád diskofily právě pro komerčnost těchhle kapel, a pro nulové hudební umění, prostě buď bude disko nebo hudba, obojí dlouho fungovat nebude!
Nulové hudební umění? Co potom proboha říkáš na punk....? :-) Mně samotný hiphop, disco, techno... nijak nevadí, pod pojmem diskofil si prostě představím člověka, který musí být za každé situace in, má nakřivo kšiltovku a podobné manýry... Co ve skutečnosti poslouchá už není tak podstatné.

Gekon
jo no :-)
Gekon
Profil
Timy
Zapomněl jsem dodat, že Tvůj hudební vkus je bez výjimky totožný s tím mým:)
moskyt
Profil
Tobolka

me se to taky libi ... urcite bych pokracoval ...
Hanys
Profil
Timy:

Kurňa, řek sem, že už tady nepíšu, ale tohle mi nedá...
Říkejte si tomu počítačové umění - ne hudební sakra!!! Pokud někdo sedne na hodku k počitači, namixuje tam nějakou blbost pro feťáky, nebo zprasí starou krásnou klasiku (třeba Queeny), trhne za to těžké prachy a ovládne televizní scénu...
Kde sou sakra kytary, basy, bicí atd... ??????? Hudbu tvoří kapely, smýšlející jako kolektiv, užijou si srandu, ne prachy! Kurňa lidi otevřete si už uši !!!!!
djlj
Profil
Fuj, takhle ztrapnit Gabryho :( (to je narážka na web). Kdyby se mu aspoň podobal...
Ale jinak je to celkem povedené ;).

Navíc musím reagovat na zdejší „odborníky“. Disko je Michal David, případně Helena Vondráčková a její Dlouhá Noc. Takže si nejdřív zjisti fakta a pak tu „blij“ tvé hořké plivance. Navíc to myslím s webem samotným nemá nic společnýho. To samý se mi stalo, když jsem dával hodnotit své Italo.cz - přiběhlo jen pár „odborníků“, kteří začali plivat na styl hudby. Navíc mohu Hanyse ubezpečit, že styl hudby (jaký to je, nechám na tobě, aby sis zjistil), který dělá aktuálně například Gigi D'Agostino, není komerční snad vůbec. To samé by se dalo říct i o další spoustě italských projektů. Jak jsi vůbec usoudil, že jsou komerční? Já navštěvuji velmi často jejich fóra a toto nejsou žádné umělé skupiny, jakých máme v oblasti popu nespočet. Tyhle lidi prostě ta hudba baví dělat.
A jinak souhlasím s Timym.
koudi
Profil
Sem netušil, co všechno se dá nacpat do sekce 'Názor na stránku'. :-)
Hanys
Profil
Já vím moc dobře, že dnes není disko diskem, to, které stálo na prvopočátku se poslouchat dalo, to hráli hudebníci!!! Člověk, který to nemůže ani vystát, se těžko bude učit ty vaše výrazy jako Trenc, Denc a tisíc podobných volovinek znějících stejně, tak mi odpusť, že sem ti to tvoje nazval Diskem... Končím, už se tady nehodlám vybavovat na absolutně odlišné téma, než bylo záměrem udržet...

Snad závěrem - nahrávejte si dál zvuky parních mlátiček či jak to popsat, ale neprzněte staré rockové hity!!!
klokyn
Profil
Fúha, rýchlo sa tu rozbieha OUT diskusia :) Tak rychlo ešte prispejem názoru na hudbu, kým to tu nezatvoria :)

Vo všetkom súhlasím sdjlj. Disco hudba nie je Shakira, Britny, alebo Chuanes či ako sa volá. Tu ide o žánre ako techno, house, trance, dnb... A chceš mi nahovoriť že sú komerčné? Veď ešte aj kytary, basy, bicí sú komerčnejšie. Napríklad ľudia skôr vedia čo je System of a down, Korn, alebo Nirvana, ako Pendulum, Dj Pixie, atď...

Ešte k webu
Myslím, že čím viac postavičiek tam bude, tým to bude naozaj lepšie. A podobne ako Timy si myslím, že by to chcelo ešte viac oživiť ;-)
djlj
Profil
Snad závěrem - nahrávejte si dál zvuky parních mlátiček či jak to popsat, ale neprzněte staré rockové hity!!!
Snad se těch komplexů někdy zbavíš, celkem bych ti to přál ;)... Ono to opravdu není o tom „hodinu si sednout ke komplu“, ale to člověk, jako ty, prostě zřejmě nepochopí.


Končím, už se tady nehodlám vybavovat na absolutně odlišné téma, než bylo záměrem udržet...
Mám takový pocit, že jsi to tu začal právě ty...


Člověk, který to nemůže ani vystát...
Rozumný člověk, který to nemůže vystát, to hned nezačne pořvávat někde na fóru.
Timy
Profil
Hanys
Kde sou sakra kytary, basy, bicí atd... ??????? Hudbu tvoří kapely, smýšlející jako kolektiv, užijou si srandu, ne prachy! Kurňa lidi otevřete si už uši !!!!!
Takže pokud se v nějaké hudební formaci nevyskytuje kytara nebo bicí tak je to špatně a není to hudba?

Pokud někdo sedne na hodku k počitači, namixuje tam nějakou blbost pro feťáky, nebo zprasí starou krásnou klasiku (třeba Queeny), trhne za to těžké prachy a ovládne televizní scénu...
Pro feťáky?! Tady někdo přespříliš čte pochybné názory Národní strany, že? Nebo snad chceš říct, že 40 000 lidí co bylo na Czechteku jsou feťáci co si píchají pětkrát denně? Jinak bych řekl, že většina techna apod. jsou původní tvorba (anebo aspoň není poznat originál :-)). Předevčírem jsem v jednom techno stanu byl a po deseti minutách jsem opravdu nepoznal, že by to byl remix něčeho. (Pro Gekona: šel jsem tam kvůli kamarádce ;-))
Hanys
Profil
:-)))) Tahle doba jede fakt po špatné koleji, snad si to za naše mládí uvědomíme a naše děti budem vychovávat jak se patří... Takže ještě víc oživit? No paráda, ale asi to bude tím, já sem od mala vychováván pro dobrý vkus a nikdy bych tedy nemoh prezentovat takovýto kýč... Ale svoje lidi (D) tím asi oslovíš no...

Timy: reakce na ČekTek to nebyla, to mi věř...
djlj
Profil
Tahle doba jede fakt po špatné koleji, snad si to za naše mládí uvědomíme a naše děti budem vychovávat jak se patří...
Máme svobodný svět, každý ať si poslouchá, co se mu líbí. Já se taky do nikoho nenavážím (to bude asi tím, že žádné komplexy nemám)... A co má styl hudby, který poslouchám(e), společného s výchovou? Takže tvůj vkus==jediný dobrý vkus? To snad ne..
Timy
Profil
Hanys
reakce na ČekTek to nebyla, to mi věř...
Aha, promiň, přečetl jsem si tu větu znova a pochopil: "Pokud někdo sedne na hodku k počitači, namixuje tam nějakou blbost pro feťáky, nebo zprasí starou krásnou klasiku (třeba Queeny), trhne za to těžké prachy a ovládne televizní scénu... " Pokud mixuje hudbu pro feťáky a ovládne televizní scénu znamená to, že televizní scénu tvoří feťáci :o)). Už jsem v obraze.

Tahle doba jede fakt po špatné koleji
Když vznikali Queeni a Beetles tak si to rodiče říkali taky ;-).
Anonymní
Profil *
booze, to tu budete resit hudbu?
k webu: tohle sem videla uz driv, vubec se mi to nelibi. i kdyz se priznam, ze to asi neni provedenim ale "cool" textama ale to se neda nevnimat fuj =)) samotna grafika je prumerna nic moc.
P.S. co to je "17letý típek"??? LOL
Tobolka
Profil
To musíte pokazdý debatovat uplně o něčm jiným než mojich stránkách. Minule jste rozebírali flash ano či ne, dnes je to hudba ano či ne. To nemůžete napsat co by jste na tom změnili a tečka.?
Euroblb
Profil
Tobolka:
K webu ti povím že mě jse docela líbí ale:
1)Asi bych dal grafiku nejdříve do JPG, či do gifu. Takhle jak to je udělaný ve Flashy tak to zabírá víc místa než musí a na pomalejších kompech se to seká.
2)vitíkat už nic nejde, protože to co jsi člověk na web píše, a jakým spůsobem je jeho věc.


Hanys
Za to, co všechno jsi tu napsal, by jsi potřeboval pár přes hubu. Neurážej jse ale je to tak.
řeknu ti že takoví zatvrzelý lidi jako jsou ti co poslouchají Metal,Punk,Punk rock,Ska, či Rockec jsem ještě neviděl. Tito tzv. "LIDI BEZ NENÁVISTI K DRUHÝM" jak rádi takhle o sobě mluvíte, nejste vůbec tolerantní k ostatním co vaší music nvyznávaj. Přirovnal bych vás k "PLNOU PAROU-BACK". Připadáte mi jako křesťani co jsi našli místo boha, hudbu.
Už že to tady vůbec píšu jse za to stydím, protože řešit pořád takovou hloupost jako je music kterou posloucháme je uplná blbost. je to každého věc, a nevím proč jse stím tak vychloubáte že posloucháte to a ten druhej zase ono, když jste nic stoho nevytvořily. Ti co něco vytvořily, dělali tu hudbu především proto aby jse vám líbila, a je jedno jestli je to komerční nebo né, jestli je to punk či techno.

Radši už nebudu psát protože bych boužel na tohle téma debatoval klidně hodiny.
Jinak jse omlouvám za případné hrubky..Čeština nebejt můj Kobyl..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0