Autor Zpráva
jocker26
Profil
Tak,co hovorite na moje forum?Popripade sa mozete aj zaregistrovat a davat prispevky.Bol by som vam za to velmi vdacny.Toto forum je v uplnych zaciatkoch a preto vasa pomoc by sa mi veelmi zisla.dakujem

www.eunuch.ic.cz
Anonymní
Profil *
hmm. kritika webu. mame te pochvalit za to, ze umis instalovat PHPbb a v zakladnim skinu zmenit logo?
Gekon
Profil
Moc krásné. V čems to logo dělal? V Malování?
Casero
Profil
hmm...tak to je supr logo...asi začnu dělat celý stránky jen v malování..
Casero
Profil
sry,..bylo to tu 2x
klokyn
Profil
Hmmm, mám pocit že som takú grafiku fóra už niekde videl :-D
Btw: Takýchto fór je už nespočetne, tak načo zakľadať nové? Je totiž veľmi ťažké, aby takéto fórum ožilo, takže držím palce (ale zmeň prosím ťa to logo).
Casero
Profil
jocker26
přesně co píše
klokyn ti dám příklad máš 10 kuliček (lidí) a 10 pytlů (fór)..zahraješ si??..asi dost ne..zatímco když ty kuličky budou v jednom pytlu to uš je pak hra
trošku divnej příklad já vím no... :-D
DJ Miky
Profil
jocker26
Na tom se dá hodnotit jen to logo.
A to se mi vůbec nelíbí.
Takže 5% za odvahu vypustit to na net.

A spíš mi to zavání reklamou a hledáním pisatelů než kritikou webu...
Euroblb
Profil
Eunuch je člověk bez ****
Takže asi tenhle web je bez **** taky...
Joker
Profil *
Otázka: Co se má na tom webu hodnotit? Nebo je tam krom loga nějaká odlišnost od standardní instalace phpBB fóra? Účelem existence tohoto tématu není zhodnotit ten web, ale přilákat tam nové návštěvníky, pravda?

Jinak přesně co se snaží naznačit Casero- vícekrát už jsem zažil tu chybu, že se na fóru udělá obrovské množství kategorií pro několik málo uživatelů a následně celé fórum umře, protože nikdo nikam nepíše.
Mít 23 kategorií a celkem 28 příspěvků, to zní spíš úsměvně. Znám fórum s více než 66 tisíci příspěvky a 9 kategoriemi, nebo jiné s 18 kategoriemi, ale taky skoro 400 000 příspěvky.
Takže rada: Radši málo kategorií a kdyžtak postupně přidávat.
quinux
Profil
Joker
Ale účelem této diskuse je "názor na stránku"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0