Autor Zpráva
Bigi
Profil *
Začínám s php a už jsem si vytvořil pár skriptů, zejména na http://droogs.wz.cz
Mohl by se na to někdo podívat a zkritizovat mi chyby? Kritiku sice nesnáším protože jsem dost ješitnej, ale uvítám když mi někdo pomůže s designem i skladbou stránek. Díky.
http://droogs.wz.cz
Hanz
Profil
Bigi
Vyhladil bych to logo. Jinak celkem dobý.
ronnie
Profil
Polozky v menu jako obrazky jsou pomerne hodne objemove, 13,5 Kb je fakt hodne.
Bigi
Profil *
lepší?
Hanz
Profil
Bigi
Jo
Elis
Profil
V menu bych text nechala jako text, a na pozadí toho textu do CSS dala ten mozdrý obdélník. A myslím, že v altech obrázků v galerii by mělo být něco jiného než všude "Fotka". A atributy align, border apod. patří do CSS. Graficky je to pěkný, půllitr se mi moc líbí:)
Bigi
Profil *
Upravil jsem co se dalo...
Kráťa
Profil
By možná nebylo špatné napsat, co to "droogs" vlastně je, aby ti tam návštěvníci nepsali ty kraviny do knihy.
Jestli hudební skupina, či sportovní klub, nebo podle toho znaku pivní skauti, co posilují, aby uzvedli půllitr...
ronnie
Profil
Proc na predni strance uvadis atribut lang="cs", kdyz tam neni ani jedno slovo v cestine??? Obrazky jsou prilis velke, 33 KB lze urcite upravit na mensi velikost, pismo je malo kontrastni, tmave pozadi a tmave pismo je chyba.
Bigi
Profil *
ronnie: asi jsi si spletl stránky, já mám bíly pozadí a nikde tam lang=cs nemám, nebo aspoň o tom nevím. A 33kb obrázek je jen jeden, ale ještě ho zmenším
Kráťa: stránky jsou ve vývoji, nikdo ne ně nemá odkaz, ten kdo píše jsou jen lidi ke kterým se to omylem dostalo, ale ví kdo jsme
cbrt
Profil *
Ježiš co je tohle za mezerovou smršť:)?

<a href="droogs.php?all=1" target="_self" class="menu">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;O Droogs&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbs p;</a>

nebylo by lepší místo těch mezer použít v definici stylu odkazu třeba
padding-left: 30px; ?
Bigi
Profil *
Jo, já neznám možnosti CSS úplně dokonale..., upravím to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0