Autor Zpráva
Juan
Profil
Co rikate na tento design?
http://www.vltava2000.cz/zoohumble/
zimmi
Profil
Ta hlavička se načítá moc dlouho a hoveru v menu bych dal stejný stín jako má sloupec s menu.
quinux
Profil
Ve firefoxu se ti názvy oddělení v menu nevlezou na řádek (např.: http://www.vltava2000.cz/zoohumble/default.asp?lngDepartmentID=76)
house
Profil
líbí se mi to, až na tu trávu dole - je to super nápad, ale přijde mi to moc vysoké, asi bych ten pruh udělala o půlku nižší. hlavička a všechno se mi načetla rychle, osobně začínám být zaujatá co se těch příčných proužků týče, ale to je každého věc. celkově je to moc hezké a pro uživatele příjemné
Casero
Profil
jo, zajímavý..jen ten hover v tom menu se i nelíbí..nebo možná nějak celkově to menu překopat
Anonymní
Profil *
zimmi: no chtel sem to tak udelat ale nejde to.. musim prekopat to menu :)
quinux: jo to vim. .ale nevim jak to mam udelat aby se to zalomilo...
house: vysoke kvuli tomu textu v paticce... ja bych to taky udelal nizsi :)
casero: ok.. jeste se na ten hover mrknu :)

Jinak diky vsem :)
Juan
Profil
jo btw to psal Juan :)
Juan
Profil
-tak stin uz je i u hoveru
-nazvy sou uz v poradku
Uz je to lepsi? :) nebo mam jeste neco doladit? :)
quinux
Profil
Ve firefoxu ti teď střed leze nahoru do loga a celý ti uhýba do leva. Tu patičku by jsi mohl zmenšit.
Juan
Profil
quinux: me to ve ff jede ok :) jakou mas verzi?
ok paticku zmensim :)
quinux
Profil
Juan
Aha, promiň asi se to načítalo z cache. Teď už je to v pořádku.
Juan
Profil
tak nic.. paticka ma zustat jak je. rekl mi to tak zakaznik :)
Juan
Profil
quinux: v pohode :)
xylinder
Profil *
Mám námitku k úvodní stránce. Kam padnou oči prvního uživatele je asi prostředek stránky, kde nic není - kromě vítejte na demo... Z úvodní stránky by mělo být co nejdřív patrné KDE to jsem a CO můžu udělat. Když někdo přijde na stránku z vyhledávání něčeho souvisejícího, ale nehledal zrovna obchod, bude asi zmatený...
Navíc bych nějak zvýraznil jméno - písmena v záhlaví nejsou moc vidět a zbytek stránky "převažuje" hlavičku. Zkusil bych třeba oranžovou (ale ne moc výraznou), aby to bylo trochu čitelnější.
Taky bych možná posunul logo víc doleva, ať nevypadá jako reklama ale logo, a použil ho jako odkaz na hlavní stránku. Myslím, že lidé už si na to docela zvykli...
jinak ta tráva dole je dobrý nápad a celkový dojem mám pozitivní...
quinux
Profil
xylinder
Ze stránek je víc než zřejmé, že se jedná o web v ranné fázi vývoje. Určitě tam Juan něco před spuštěním napíše. Zvolil dobrý způsob, jelikož se ptá na problémy už při vývoji a né na jeho konci, kdy by seznam problémů mohl vést k celkovému předělání webu a doba jeho tvorby by se podstatně protáhla a znáročnila.


Co se týče toho loga tak souhlasím, že "zoo humble" by chtělo více zvýraznit, protože je velmi špatně čitelné.
Plaváček
Profil
Jsem jediný, komu se zdá celý web díky volbě barevné kombinace ponurý a studený ?
WanTo
Profil
Plaváček
Mně se zase zdá "nenadchne, ani neurazí" :)
Juan
Profil
xylinder: jo úvodní stránky si nevšimej. Jak říká quinux web je zatím ve fázi vývoje. Dobře logo nějak zkusím zvýraznit a udělat ho klikací.
Plaváček: mohu se zeptat co bys doporučil aby web nepůsobil ponuře a studeně?

Jinak díky za Váš čas :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0