Autor Zpráva
frances
Profil *
Zdravím žádám vás o kritiku grafického návrhu mého projektu o Klubových filmech.
Prosim o konstruktivní kritiku a pod...
dále bych vás poprosil o radu na jaky blogovacá systém to hodit...jaky byste mi doporucili(jednoduchý,stabilní a rychlý)
THX vsem za jakoukoliv odpoved
Casero
Profil
jpo, zada se mi to pěkný..mo´žná nějak tu bílou pod novinkama..nefím mi tam něco nesedéí
house
Profil
mě se to také líbí, myslím, že až praxe ukáže, jak moc pohodlně se budou číst texty na tom pozadí, které máš uvnitř rámečků a v patičce...
DJ Miky
Profil
Docela pěkné, možná by tam jen chtěla trochu víc přidat ta oranžová a tím to víc oživit, takhle je to takové fádní, nudné... (ale asi jen subjektivní názor)
quinux
Profil
Připadá mi to takové "černobílé" ;o)
Asi wordpress nebo textpatter. Výběr je veliký.
Anonymní
Profil *
ok dik vsem za nazory
cernobile to je chtel jsem to tak ladit protoze je to prece jen web o klubovych vecech nerad bych abyto hyrilo barvami
fadni,nudne?to me mrzi a cim bych to mel ozivit pridat barvu?
do wordpressu se mi moc nechce co treba neco ceskeho?rs2 nebo tak neco neni lepsi?
Plaváček
Profil
Na první pohled to nevypadá špatně. Na pohled druhý je ale možné pár věcí vylepšit.

Souhlasím s černobilým laděním, vzhledem k tématu webu. Nesouhlasím s použitým vzorkovaným pozadím, pryč s ním. Zkus spíše použít lehký šedý gradient (na pozadí celé stránky). Pozadí jednotlivých příspěvků nechej bílé, patičku příspěvku (přídáno atd.) odděl třeba jenom jemnou šedou čarou. Oranžové obloučky v horní navigaci zbytečně vyčnívají, protože široko daleko žádný oblouček není. Pryč s nimi. Název MENU vpravo je zbytečný, lidé nejsou blbci. Pryč s ním.

Design nějaké verze je také ptákovina, která návštěvníkovi žádnou informaci nepřináší. Pryč s ním. Celkově bych celý design zjemnil a zesvětlil, použil méně výrazné odstíny šedé a černou bych šetřil.

Logo Klubové filmy, o všem, co má hodnotu, bych vyvedl ve dvou různých barevných odstínech. Zde bych se doplňkové barvy nebál, možná právě tam víc, než v menu, by sedla lehce oranžová. Je třeba vyzkoušet.

Zkus na tom zapracovat, nakročeno máš dobře.

Doplním. Zkus se volbou barev inspirovat (ne ukrást :) u tohoto webu http://www.3000k.com/
frances
Profil *
ok dik moc ze perfektni kritiku ses borec tady je zmenena forma
frances
Profil *
edit
Dan Fojtík
Profil
IMHO je to teď o dost lepší než ta první verze.
Anonymní
Profil *
porad se mi tam neco nepozdavalo tak jsem udelal posledni upravy a myslim ze uz je to ok no posudte sami...
Hanys
Profil
Velmi podařené! Možná bych jen barevně (co se pozadí týče) odlišil odkazy pod titulkem od pozadí textů..
Anonymní
Profil *
mozna se to nezda ale parva je jina...ale dik
Hanys
Profil
Asi si nerozumíme - Takže myslel jsem barevné odlišení těchto dvou částí:

- úzká horizontální lišta s odkazy (Úvod, Guestbook, Novinky...) a s políčkem Hledej
- okno s obsahem stránek, na něž odkazují ty linky o kterých píšu v prvním bodě (na té ukázce tam máš rozepsané ty Novinky)

Podrobněji už to snad ani popsat neumím :-)
Prostě tak jak to máš v předposledním návrhu je to dobré.
Plaváček
Profil
Hlasuji také pro předposlední návrh
Anonymní
Profil *
a kdo hlasuje pro tento navrh?
frances
Profil *
a kdo hlasuje pro tento navrh?
house
Profil
jsem pro to bílé pozadí u (novinek) tak, jak je na obrázku č.2 (celé bílé jen šedivý rámeček) a pravý sloupec tak, jak ho máš na posledních verzích
Hanys
Profil
Já hlasuji pro poslední, tam už jsou doladěné i ty odkazy, které mě na předchozích návrzích trošku trápily :-)) Ty srpy se tam myslím moc nehodí..
MZF
Profil
Hlasuji pro poslední návrh.

Nahradil bych "All rights reserved" českým popiskem. Je to koneckonců český nebo zahraniční web?
DJ Miky
Profil
Také hlasuji pro poslední návrh.

A dnes již nemá smysl používat větu "All Rights Reserved" vůbec...
frances
Profil *
tam bude uplne jiny text...
dal jsem tam neco at to neni prazdne...
diky za navrhy dokopali jste me k tomuto vysleku
a bude to ceky web...pokus bude uspech bude i v anglictine:D
house
Profil
mno tak pak pošli i link :)
frances
Profil *
ok poslu az bude funkcni ok zatim dik...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0