Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Přiznávám, grafiku jsem nedělal já, ale grafik ... jde mi v podstatě jen o to jestli je to na pohled příjemný a jestli se v tom vyznáte. Jestli si někdo chcete rýpnout do kódu, tak klidně - jen prosím vynechte, že MENU patří do <menu><li>ITEM</li></menu> - vím to ale rozpadalo se mi to na starších verzích IE a byl jsem línej si s tím hrát.

pragabondo
Casero
Profil
jj...mě se to zdá příjemný...nazačátku než se to načetlo to chvili trvalo..ale už je to gut
DJ Miky
Profil
Anonymní
Je to příjemný...

Umět italsky, tak ti řeknu, jestli se v tom vyznám nebo ne... (nebo v jakém jazyce to je napsané)
Takhle rozumím akorát tak "Homepage" :))
Anonymní
Profil *
jj, je to italsky, a je to o cestovním ruchu v Praze - srry do češtiny to fakt překládat nebudu:-)))
house
Profil
nelíbí se mi to, sry :-( ničím mě to nezaujalo
fakt to dělal grafik? marně hledám stopy jeho činnosti :(

změnila bych barvy pozadí i menu i hover
hezký je ten obrátek nahoře vlevo v hlavičce (kdyby byl web laděn do těchle barev, mohlo by to být pěkné), dál jdou červená a oranžová dole a ty bílé hrany, ale to už fakt hledám, abych mohla něco pochválit
... kdyby se hrany udělaly třeba černé a zbytek (=ta pozadí) nechal jen tak bílý, bylo by to určitě mnohem lepší než takhle, těžko se mi ten dojem, co to na mě dělá popisuje, ale chtěl by to nějaký "vzdušnější" design
Anonymní
Profil *
house - fakt to dělal grafik, jméno neznám, každopádně díky za názor, hodil jsem to sem jen tak pro legraci neb mě to zajímá ... je to tedy 100% kopie návrhu + redakční systém vlastní výroby v pozadí
Walter
Profil *
Snad jen, ze dole v adrese by melo byt Via Krohova, aby ital věděl že se jedná o ulici.
Anonymní
Profil *
me se to libi jen ten oranzovej hover je trochu ostrej. proc je to ve windows-1250 kdyz je to italsky nebo jak? trosku pre<div>ovano:
<div id="upperframe"></div>
<div id="lowerframe"></div>
<div id="mainimage"></div>
<div id="mainlogo"></div>
kontakt by mohl byt v <address> misto <p>. jinak pekny.
Jakub
Profil
Mě se to koneckonců docela líbí.
Pár připomínek:
V Opeře 9.0 (win) na stránce http://www.pragabondo.cz/?order=14 přetéká textarea doprava, v IE6 je ta stránka úplně na maděru.
Některé stránky mají prázdný title. Nekliká logo. Ty položky menu v divech nejsou to pravé ořechové. Obrázky nemají alty, někde chybí u atributů uvozovky - když už strict tak strict. V metatazích máš místo písmen s diakritikou entity. Položky v patce (zatím?) neodkazují. Na adresu je tag address. Pro přístupnost by pár věcí udělat šlo.
Ale dobré.
klokyn
Profil
Pekná stránka. Hodil by sa tam aktívny odkaz (teda bol by vysvietený ako hover na konkrétnej stránke)

Design: 75%
Anonymní
Profil *
predivovano - absolutni pozicovani
http://www.pragabondo.cz/?order=14 - heh videl jsem ji jen v FF, upravim to, daval jsem ji tam ted
entity v meta - co s tim mam delat???
windows-1250 - za co jej mam vymenit???
logo - bude klikat
title - neni muj boj, to at si zada klient, stejne jako meta tagy

menu, address - kaslu na to, nevidim prinos

VALIDATOR JSEM NEZKOUSEL - az bude cas, podivam se a pripadne smazu Strict, jestli me to bude stvat.

Dik za pripominky, cenim si jich
quinux
Profil
IMHO není tam slovo česky tak bych to hodil pod italskou a né českou doménu. Je jasné, že je to zaměřeno na italy a těm spíše pomůžeš když to najdou pod svou národní doménou.

Jinak italsky neumím, ale jsem si jist, že úvodní stran se italsky neřekne "homepage" ;o)
Anonymní
Profil *
quinux: není to můj web tj. neřeším jaká je to doména. česky se úvodní strana taky neřekne homepage a přesto se to používá
Jakub
Profil
Entity v meta - přepsat je na normální znaky co tam mají být - asi ti to změnil editor. Líbí se mi tvůj praktický přístup, v tomhle prostředí to je jako čerstvý vítr.
Anonymní
Profil *
Jakub: uz je to v poho, blbě nastavené kódování:-))) praktický přístup - u italských stránek si můžeš dovolit celkem cokoli a stejně máš na googlu první pozici i bez GTPR na jakékoli slovo chceš.

btw. s**u se s webama dle rozpočtu, moje charge je 15-20EUR na hodinu, jinak se mi to nevyplácí a jdu dělat něco jiného
Hanys
Profil
Moc pěkné, pár připomínek bych ale měl:

1, Fotka je focena trochu šejdrem - doporučuji narovnat
2, Email by moh být klikací, ne?
3, Na závěr spíše jen konstatování - nelíbí se mi ty tlusté bílé čáry rozdělující všechno - ted už se to asi bude řešit těžko..
stribny
Profil
Po stránce designu moc přijemná práce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0