Autor Zpráva
Jája
Profil *
Design sem uplně změnil, tak pls. to ohodnoťte. PS jen design. Dik
djlj
Profil
Hmm, moc pěkné, jen tu chybí odkaz...
derFeuer
Profil *
Promin .. ale není tu co hodnotit. PLS link.
Jája
Profil *
OMG sorrec, sem asi na tripu :-). To co tu nebylo
derFeuer
Profil
Všechno super .. až na tu šířku .. lidi to nebaví furte posunovat .. člověka to omrzí a naštve ..
Akacko
Profil *
nebylo by špatne, kdyby ta stránka fungovala :)
house
Profil
hezký, až na to "přihlaš se nebo odejdi!"
tiso
Profil
Bez tabuliek ani ranu? Ach jaj...
Keilew
Profil
Laciná grafika, prostě se mi to nelíbí... a table-layout...:-(
Jája
Profil *
Mám kontolení otázečku: k čemu tabulky, když nejsou potřeba??? Jo a jenom přeci, tak tam nějaký tabulky sou.
DJ Miky
Profil
WZ dělá bordel...

Warning: mysql_select_db(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/unas.cz/m/moje3w/conf.php on line 3
Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/unas.cz/m/moje3w/conf.php on line 3
Warning: mysql_query(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/unas.cz/m/moje3w/conf.php on line 4
Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/unas.cz/m/moje3w/conf.php on line 4
Warning: mysql_query(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/unas.cz/m/moje3w/stranka.php on line 9
Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/unas.cz/m/moje3w/stranka.php on line 9
tiso
Profil
Jája
Vôbec si nepochopil čo som tým chcel povedať...
Odpoveď na Tvoju kontrolnú otázku je: tabuľky sú určené na zápis tabuľkových - krížovo závislých dát... Nie na layout stránky, formátovanie formulára či iných netabuľkových prvkov na stránke...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0