Autor Zpráva
marfig
Profil
Dobry den,
ze zajimovosti jsem zaregistroval svoje stranky na www.kritikawww.com Asi tyden jsem ten web sledoval a zacal jsem mít takový divný pocit, že umřel. Neboť poslední hodnocené stránky byly pořád ty stejné. Buďto jsem se špatně díval (pro případ, že by fungoval, abych neurazil) nebo jsou pořád stejné. Také odkaz na aktuální články je pěkný, leč články jsou více než 1 rok staré.

Máte zkušenosti s tímto webem?

Byl bych napsal autorům, neobtěžovali se ale, uvést na sebe kontakt, nebo ho důkladně ukryli. Myslím si, že uvést odkaz na autora je jedna ze základních věcí na webu.

Diky za odpověď
marfig
Profil
Jsem to teď studoval ještě jednou, asi jsem se sekl, přesto napiště, jestli máte s tímto webem zkušenosti.
Marty
Profil
V životě jsem o tom neslyšel.
Co vím já, tak jsou 4 hodnotící systémy ohledně kritiky webu, které jsou funkční a kvalitní.
Ostatní, jsou minimálně navštěvované, a nic důležitého se tam nedozvíte.
marfig
Profil
Aha, byl bych vdecen za odkazy na ne. Diky
Fred
Profil
Řekl bych, že kritika webu je obecně nevděčná záležitost, obvzláště nejsou-li weby ke kritice nějakým způsobem vybírány. Je možné, že ty stránky prostě neprošly vstupním testem cituji:
Když přijdou vaše stránky na řadu, administrátor se na ně podívá, zkontroluje funkčnost odkazů a zjistí, zda obsah neporušuje naše pravidla. Dále zběžně shlédne grafiku a zpracování webu. Pokud se jedná o opravdu velmi špatnou práci, web je zamítnut a na našem serveru se nezobrazí. , i když ty pravidla jsem nenašel, na rozdíl od kontaktu http://www.orisek.net/?category=weblog
Marty
Profil
Aha, byl bych vdecen za odkazy na ne. Diky

Dej meil, pošlu.
marfig
Profil
Mam ho v profilu :) marfig@centrum.cz Diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0