Autor Zpráva
wimstr
Profil
Ahoj,
prosil bych o vaši vzácnou kritiku těchto stránek. Budu rád za každý názor, radu či připomínku.
předem děkuji.
iru
Profil
Kazí to tam ta reklama, bylo by lepší, kdyby místo ní byla nějaká hlavička, kde by bylo o čem stránky jsou. Z titulní strany není jasné, čeho se stránky týkají. Až jsem chvíli četla, tak mě došlo, že jsou o hře.
Líbí se mi menu - pěkně sladěné.
Pozor na pravopis: můžete nás pomocí tohoto formuláře vizvat
Mistr
Profil
wimstr
(1) Již můj předhodnotitel zmiňoval absenci hlavičky s údajem, o čem stránky jsou. Já se k této poznámce připojuji.
(2) Připojuji se i k výzvě o pravopise. Proč používáš ve spojení Jméno Odesilatele velké písmeno "O" a krátké písmeno "i"?
(3) Větu Po odeslání formuláře obdržíme mail s údaji, které jste odeslali a dále se s vámi spojíme a dohodnem se na konečném temínu. bych upravil na Po odeslání formuláře obdržíme mail s údaji, které jste odeslali, a dále se s vámi spojíme a dohodneme se na konečném temínu. Co Ty na to?
(4) Ve formuláři má třetí volba na konci dvě tečky. Proč?
(5) Postrádám klikací logo.
(6) Co patička stránky?
(7) Proč máš v menu odkaz na stránku http://www.night-hunters.wz.cz/zpratelene_klany.php označený jako Spřátelené klany a na zmíněné stránce máš v jejím záhlaví nápis Zpřátelené klany?
(8) Jaký účel mají vzhledem ke stávajícímu obsahu stránky Ostatní, Novinky o hře a Blog?
(9) Ještě jednou se dívám na formulář ze vstupní stránky. V textu kousíček nad ním uvádíš výzvu k zanechání ICQ kontaktu. Proč tedy nepřidat do formuláře ještě jedno políčko pro ICQ číslo?
(10) Doporučil bych Ti ještě jednou si projít text. Snad objevíš ty překlepy (či dokonce i pravopisné chyby), které se na stránkách v textech nacházejí.
wimstr
Profil
Děkuji za kritiku, a pokusím se to co nejdříve napravit...

Ještě bych měl takový malý dotaz..... kvůly, již zde zmíněné patičce. Stále se mi nedaří aby patička stále byla na spodu stránky, skusil sem vše co bylo v mích silách, a stále nic, jestli víte jak by to šlo napravit, budu velmi rás.....

jediné co mě napadlo, ale nenašel jsem jak by se to dalo udělat, je že by se patička posouvala spolu se scrollováním...
Anonymní
Profil *
proc mam pod kazdym nadpisem obrovskej cernej ctverec?? pouzivam Operu 9.00
wimstr
Profil
Jelikož v současné době Operu nepoužívám, tak si této chyby nejsem vědom..
Plaváček
Profil
Stále se mi nedaří aby patička stále byla na spodu stránky

Viz třeba http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#1108716997
wimstr
Profil
Plaváček
Dík moc...kouknu na to, akorát ještě jestli nevíš, jak udělat, aby patička byla napevno dole, a pohybovala se i s posuvníkem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0