« 1 2 3
Autor Zpráva
špule
To je blbost, kdes to četl? Slovo "muset" tam nemá co dělat a striktní verze do toho nemůže mluvit už vůbec.
Dobře, ale podle toho validátoru to tak vypadalo. Nevím, proč to jemu hlásí a mě ne.
špule
Ano, ale pak neobviňuj XHTML z toho, že nefungují.
Ano, zdá se mi, že když Chamurappi udělal web proti W3C, snaží se proti němu shánět další a další nesmyslné výtky, jen proto, aby měl prostě proti XHTML víc argmentů. A nevím, proč úmyslně porušuje standardy tím, že tam nemá ani oddělenou hlavičku od těla.

(A neříkám, že quinux o tom mluvil v souvislosti s jeho webem!)

A co si o XHTML myslíte vy ostatní? Po přečtení Chamurapiho webu nevím, co si mám myslet. Mám zase "přejít zpět" na HTML?
Timy
špule
"A nevím, proč úmyslně porušuje standardy tím, že tam nemá ani oddělenou hlavičku od těla."
Ale má
quinux
špule
Vytvrháváš z kontextu a překrucuješ - má výtka Ano, ale pak neobviňuj XHTML z toho, že nefungují. byla v souvislosti k cotojátkům né k jeho webu.

Jinak o tom je diskuse a svět, vždy se najdou dvě strany - jedna říká jedno a druhá pravý opak. Takže když Chamurapi shání kritiku na W3C tak vždy se najde nějaký zastánce (v tuto chvíli to padlo na mě ;o) a bude se snažit jeho tvrzení vyvrátit. :o)
Timy
špule
"Když si dám do validátoru kamarádovy stránky, objeví se následující varování."
Protože má blbý <!doctype>, má tam mezeru navíc.

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">

Takhle to má být.
špule
quinux
Ne, chtěl jsem říct, že se mi občas při čtení jeho článků zdá, že hledá záminky, aby si na XHTML zanadával. Já jinak proti některým jeho trvzením ani nic nemám...
špule
Timy
Tak to jsem nevěděl, že se to takhle dopňuje.
špule
A abych Chamurappiho nějak neurazil: neříkám, že jeho web je jen snůška nesmyslných nadávek. Docela se zájmem si ho čtu.
Keilew
Nevím co myslíš tím, že cotojátka jsou dost laciná
Tím myslím, že jsou vidět snad na každým druhým webu zde prezentovaným. Třebas je to dobrej nápad, ale v tvém případě v nich spíš jen glosuješ, tudíž nepřinášíš nic užitečného a nového. Je to jen můj nástroj, moc se mi prostě jejich časté užívání nelíbí. Roztáhnou menu = mě se to zobrazuje s 1cm odsazením vlevo a s 2,5cm vpravo (nejnovější FF), bylo by fajné to dát nějak na prostředek třeba...
špule
Keilew:
Dobře, dám to fajně na střed. Jak, že v nich glosuju, co to znamená? Mně se na nich líbí, že si můžu nastavit dobu zobrazení a že to tam tak hezky jezdí za kurzorem, ale nelíbí se mi, že s vypnutým css jsou všechny tooltipy v háji.
Keilew
špule
Inu proti gustu žádný dišputát, budiž;-)
špule
WanTo
No pak je tam vlastně ještě metoda java.awt.PointerInfo java.awt.MouseInfo.getPointerInfo(), kdyby tě to zajímalo...
Dají se tím zjistit informace o tvé myši (java.awt.GraphicsDevice getDevice()) a pozice na obrazovce (java.awt.Point getLocation()).
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0