Autor Zpráva
Alzbet
Profil *
jestli Vás to ještě baví, zhodnoťte prosím i fichtl4ever.wz.cz
Nox_lbc
Profil
Bude nás to bavit, dokud někdo nepředloží nějakou naprosto SUPER MEGA HYPER stránku, jak po stránce designu, kódu i validity ;-) ... což tahle opět není ;-) ...

1) menu se nedá číst, malý kontrast mezi barvami písem ...
2) špatně zvolený font ... Times na stránce o motorkách .. fuj .. zkus Verdanu nebo Arial ...
3) pokud o non-table layout je ceklem v pohodě, ale jinak víc zapojit CSS, vzhledově mi to připomíná jiné stránky při vypnutých stylech ..
4) návštěvní kniha hází error na lajně 6 .. session_start() musí být před jakýmkoliv HTML vstupem ...

celkově tak 1.5/10 ... NASTYLUJ TO ! ;-)
DJ Miky
Profil
http://fichtl4ever.wz.cz/fichtlari.php?strana=gang&id=blabla
http://fichtl4ever.wz.cz/fichtlari.php?strana=clanky&id=100
- chtělo by to ošetřit...

Stránka Odkazy:
... když si vyverete ikonku ...
Alzbet
Profil *
Nox_lbc:
1)Fakt to má malej kontrast?mě se ani nezdá
2)Opraveno
3)Chtěl jsem nějakej jednoduchej design abych to nepřeplácal, nevim co bych ještě udělal
4)Mě to žádnou chybu nehází, session_start() mám před jakýmkoliv výstupem, tak nevim
Nastyluj to! no nevim co bych ještě měl nastylovat, já radši něco takle jednoduchýho, ale můžete poradit

Dj Miky:
Díky, ošetřeno, opraveno ;-)
Nox_lbc
Profil


tohle se mi nezdá moc kontrastní ;-) ... písmo je dobré ... teď ještě detaily:
1) odstavce na hlavní stránce více odsadit od levého okraje ...
2) trosku ostylovat odkazy ... modrá je se tam nehodí ...
3) u článků zmenšit šířku textu (moc dlouhé řádky) a zvětšit rozestup mezi řádky (line-height)

jinak už to vypadá jako alespoň "amatérská tvorba" ;-)
Alzbet
Profil *
Ten kontrast bude spíš monitorem. Trošku sem to zesvětlil, tak se koukni ;-)
Ty odkazy, no, míchání barviček nebylo nikdy moje, ale zkusil sem to...ale teda fakt nevim, furt ale asi lepší než ta modrá
Ty texty sem poupravil

jinak už to vypadá jako alespoň "amatérská tvorba" ;-)
mno jsou to moje druhý stránky co sem dodělal do konce. První v php a mysql, tak snad ty další budou jen lepší a lepší

co ještě ještě vylepšit?
Ondřej Strnad
Profil
Ta červená na okrajích je velmi rušivá.
Nox_lbc
Profil
tj, tu červenou bych trochu více zesvětlil ... těm odkazům v menu dej nějakej padding, aby okraj toho textu byl vzdálen minimálně 10px v šířce a 5pc ve výšce ... je to tam moc nahuštěný ... červené odkazy jsou mnohem lepší, ale hover efekt bych volil třeba světlejší/tmavší červenou, než černou ... formátování textu je už v pořádku ;-)
Alzbet
Profil *
Tu červenou okolo sem teď trochu předělal - zesvětlil a zúžil, ale to menu nevim, to potom dělá blbosti v menších rozlišeních, tak jsem to nechtěl moc roztahovat
Alzbet
Profil *
a ten hover....už je to tmavá červená
fitipaldi
Profil *
ja si myslim ,ze spica
Alzbet
Profil *
Vždycky víc hlav víc ví, takže díky za názory. Myslim si, že to pomohlo ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0