Autor Zpráva
Juross
Profil
Co říkáte na stránky Stolařství WH

zajímala by mě kritika vzheldu obsahu a jak to na vás působí celkově ?
díky
Gekon
Profil
Proč je to logo tak podivně rozmazané? Jinak bych změnil písmo, a hover v menu, ta bílá mi tam moc nesedí.
MZF
Profil
Design je celkem fajn. Určitě bych ale změnil všechny fonty písma (i ty v hlavičce), především menu vypadá nehezky. Proč je adresa jako obrázek? Proč jsou dolní dva obrázky v tabulce?

Vítejte,
na internetových stránkách firmy STOLAŘSTVÍ W+H.
Jsme potěšeni Vaším zájmem o výrobky naší firmy.
- První věta se už léta nepoužívá, pouze zabírá prostor a její výpovědní hodnota je nulová. Druhá věta: Návštěvník ještě neví, jestli má o vaše výrobky zájem, tak bych mu to nepodsouval, vypadá to dost neprofesionálně.

V Opeře 9 mi hlavní část s textem přečnívá (rozuměj bílé pozadí) asi o 1px na pravou stranu.
house
Profil
já bych řekla, že je to vzhledově na stejno jako ta předchozí verze, možná kdybys změnil hlavičku, vypadalo by to lépe
iru
Profil
určitě se přikláním ke změně písma, patkové se špatně čte na monitoru, vyber nějaké nepatkové
chtělo by to upravit fotky, jsou tam hrozné kácející se linie, nevypadá to dobře. Kácející se linie kazí i hlavičku a možná si s ní ještě trochu pohrát.
Mistr
Profil
Juross
Proč, když klepnu na levé straně na kontaktní e-mail, zobrazí se mi stránka s kontakty a nikoliv okno e-mailového programu? Pouvažoval bych nad tím. Dávat to celé do obrázku...
Juross
Profil
A jaké písmo by jste mi konkrétně doporučili ?

MZF
nj ale nějak mě nenapadá co jiného tam napsat jako nějaký úvod..
H13
Profil
úvody jsou nuda, ale souhlasím s Jurossem, co jiného tam napsat. podle mě je lepší napsat tam něco než nic (tu druhou větu bych ale taky vyhodil, protože je nelogická)... jinak si myslím, že je dobrý návštěvníka uvítat a v krátkosti vypsat čím se firma zabývá, když se na stránku dostane někdo neúmyslně, hned ví, co firma nabízí...

myslím si, že i když věta má nulovou vypovidací schopnost, vyplatí se být alespoň trochu zdvořilý, koho to nezajímá, ten to přeskočí, někoho může uvítání potěšit
MZF
Profil
Juross

A co třeba:

Firma Stolařství W+H nabízí výrobu dřevěného nábytku s působností po celé ČR. Naše výrobky mají dlouhou životnost a svým přírodním rázem zrůrazňují osobitost prostředí, v němž se vyskytují. Nahlédněte do fotogalerie a pořiďte si nábytek, který dodá vašemu bydlení přirozenější atmosféru.

Zaměřujeme se na výrobu:
- schodiští
- kuchyní
atd.
Juross
Profil
Tak jsem pozměnil fonty ale nevím, s úvodem si ještě musím pohrát, nevím ale proč se mi ve FF zobrazí před začátkem stránky tak 30 px mezera a v ostatních prohlížečích ne .
iru
Profil
ale ty linie se tam kácí pořád, nejhůř jsou na tom dveře a kuchyně.
Juross
Profil
Ale nějak mě nenapdá jak to opravit snad jen aby každý obrázek měl stejnou šířku
iru
Profil
To nemyslím. Když se například podívám na některé dveře, tak mám dojem, že padají. Chce to v nějakém programu na úpravu fotek upravit. Já používám Zonner Photo Studio. Změnit šířku fotky nepomůže, protože to, co tam je bude pořád nakřivo.
Juross
Profil
aha já myslel že obrázky nejsou pod sebou :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0