Autor Zpráva
frances
Profil *
Slibil jsem že se ozvu až Klubove filmy budou dokončené takže jsem tu.
Jistě že budu rád za připomínky a kritiku...

http://www.klubovefilmy.ic.cz/
habendorf
Na první pohled se mi zdá až příliš chudé to menu. Skoro jsem si ho nevšiml.
frances
Profil *
ok co bys mi doporucil?
habendorf
Pokud to chceš nechat jak to je, tak alespoň podtrhnout odkazy. Ale spíš bych jim dal barevné pozadí.
Mistr
frances
Mám následující poznámky:
(1) Odkaz více aktualit v černém řádku pod hlavičkou není vůbec vidět. Jen po přejetí myškou. Je to záměr? Pokud ano, zajímal by mě jeho důvod.
(2) Písmo v anketě v pravé sloupečku je špatně čitelné.
(3) Nepíše se spíš RSS než Rss? Narážím teď na Tvé texty v patičce.
(4) Občas Ti trochu pozlobí čeština, co? Například sprovozněn, když by tam mělo být zprovozněn apod.
(5) Mrkni se i na psaní mezer kolem závorek a další podobné věci.
(6) Jaký účel má údaj o počtu slov? Mám teď na mysli odkaz ...celý článek (324 slov).
(7) Ukáži-li myškou na některý odkaz z Tvé rubriky ze Zpětných odkazů v pravém rámečku, objeví se titulek například Před 1 minutou. O co jde?
(8) Jsem na stránce (konkrétně http://www.klubovefilmy.ic.cz/?archiv&autor=1). V pravém sloupečku je počítadlo. Jedno uvádí, že je on-line 9 lidí, druhé (Toplistovské) tvrdí 15 lidí. Jak vznikla tato diference?
(9) Funguje vyhledávání? Nechvám si nalézt Frantisek, tedy jméno jediného a nejčastějšího autora příspěvků, a nic. Vyhledávání nic nenachází.
Mistr
(10) Dole na vstupní stránce máš text Pokračuj: 1 - 2. Domníval jsem se, že se jedná o stránku jedna a stránku dvě a že tedy lze takto mezi nimi přecházet. Ovšem asi ne, co?
frances
Profil *
2mistr ah same vytky zadna pochvala:-(
ne jiste ze si delam srandu a jsem rad ze si mi napsal tolik konstruktivni kritiky
Stranka je sprovoznena ale je na ni jestze plno prace napr odpoved na polovinu z tvych dotazu neznam protoze system bezi na rs2 a ten jeste dokonale neznal ale hodlam si jeho kod poradne projet abych prisel na ty ponline lidi apod...
ale rekl bych ze toplist v tomto neni presny ti online budou s vetsim opozdenim....
vyhledavani netusim jestli funguje jeste jsem nezkousel
Rss a RSS myslim ze tohle tak moc dulezite neni ne?
Jinak s tema novinkama je to zamer.me samotneho by nezajimaly novinky ktere jsou stare 2tydny a pro ty ktere to zajima jsem udelal alespon maly hlavolam:-)
s češtinou mám problém v tom máš na 100%pravdu...
Mistr
frances
s češtinou mám problém v tom máš na 100%pravdu...
Všiml jsem si.

dokonale neznal ale hodlam si jeho kod poradne projet abych prisel na ty ponline lidi apod...
ale rekl bych ze toplist v tomto neni presny ti online budou s vetsim opozdenim....

Každopádně to vypadá hrozně divně, když máš těsně vedle sebe dva rozdílné údaje. Podivné je už to, že ten údaj tam uvádíš dvakrát (byť by byl i stejný).
frances
Profil *
ok toplistu verim vic to druhe dam pryc souhlas?
jinak dik moc za kritiku
co rikas na to menu mam ho jeste vylepsit?
Mistr
frances
co rikas na to menu mam ho jeste vylepsit?
Menu? To snad již tady řešíte s kolegou habendorfem, ne? Já jsem Ti své poznámky k menu napsal již dříve. Navíc bych snad jen zmínil Nové komentáře těsně za Zpětnými odkazy - myslím, že to nepůsobí moc hezky. A zároveň bych i vyházel ty Zpětné odkazy.
Mistr
frances
Jo, a proč jsou na titulní stránce černě napsané názvy článků, kdežto na stránce Úvod, na kterou se mimochodem odkazuješ přes výraz Něco na začátek (proč ten rozdíl?), máš nadpisy psané jakousi modrou barvou?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.