Autor Zpráva
ala
Profil
Prosím o zhodnocení webu konosfera.ic.cz. Odkazy ještě nikam nevedou, jde jen o přibližný vzhled.
DJ Miky
Profil
Ta zelená je moc křiklavá, text má moc malý kontrast, není to vystředěné, je to moc nalepené na horním okraji, menu se posouvá po najetí na odkaz...
koudi
Profil
Promiň, ale nelíbí. Je to moc zelený (až brutálně). Grafika dost slabá. A když najedeš na něco v menu, ostatní se položky se ti pohybujou - trochu si s tim pohraj a zruš tenhle 'efekt'. Jinak poměrně neni co hodnotit.
quinux
Profil
Zelené pozadí, zelené písmo, zelené mžitky před očima. Fuj.
Navíc menu při přejíždění nějak divně poskakuje
TooFew
Profil
Souhlasím s předchozím. Tento odstín zelené je opravdu hnusný a je všude...
(a toho loga jsem se docela lekl.) :-)
ala
Profil
Takže menu už se nehýbe, zelené je to o něco méně, odlepila jsem to od horního okraje. Co dál? Je to alespoň trochu lepší? Co je špatně?
RPG
Profil
1) Z barev mě bolí oči, příliš ostrá zelená.
2) Čudlíky (v menu) tohohle typu vyšly z módy pěkných pár let zpátky; nelíbí se mi.
3) Nadpisu by slušelo zarovnání spolu s textem.
4) Text se nečtě zrovna snadno.
5) V pravé části menu chybí barevná výplň.

Kód

1) Šlo by to i bez <div>ů.
2) Už i koně přesedlali na xhtml...

No... ono jinak ani není co hodnotit.
ala
Profil
Odbourala jsem dalsi cast te zelene, ale nevim co dal?
quinux
Profil
ala
No tak místo zelené, je to teď celé modré. tos tomu moc nedala ;o)
Nepoužívej stejnou barvu písma a (jen jiný odstín) pozadí. Je to nekontrestní a špatně se to čte.
Menu taktéž světle hnědá a bílá k sobě moc co do čitelnosti nejdou.
Co se týče toho loga tak mi to spíše připomíná čumák krávy než koně ;o))
iru
Profil
to logo mě taky připadá hrozný, to se člověk v první moment lekne a chvíli přemýšlí co to je.
house
Profil
to logo je docela vtipný, čekala jsem, že tam budou i nějaký vyceněný koňský zuby :)

ale zbytek, ta modrá/hnědá, chce si to ještě s barvama trochu pohrát, hledat někde inspiraci. taky se mi nelíbí ten vnější rámeček, zvlášť kolem hlavičky vypadá hodně divně. určitě zruš, jak už tu ostatní psali to modré pozadí a modrý text, splývá to dohromady. myslím, že když změníš barvy, nebude to špatné :)
ala
Profil
Další verze s lepšími kontrasty.
RPG
Profil
ala
Daleko lepší, přesto, zkusil bych prostě obyčejné černé písmo. A rámečky udělej jednou barvou, ne jeden zelený a druhý hnědý...
ala
Profil
Tak jsem udělala ještě pár úprav.
Tady mám ještě jedny stránky: Http://okonich.ic.cz

Které stránky mají lepší design(tzn. ve kterých je lepší pokračovat)?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0