Autor Zpráva
adam.gutt
Profil *
Tak jsem předělal ten svůj šílený obrázkový seokiller rozcestník..

Myslím že je to lepší, dokonce to je validní, což u mne není zvykem :) . Co tomu
říkáte po grafické
stránce? Máte připomínky ke kódu? Rád uslyším návrhy či připomínky.. Ale i pochvalu:) díky:-D

Najdete zde...
quinux
Profil
Při přejetí přes text se změní jeho barva na světle modrou. Mělo by se to spíše zvýraznit a né ztratit.
Po rozkliknutí se horní menu hodně ztrácí, ta ic lišta je mnohem výraznější a to myslím nechceš nebo ano? ;o)
Navigace je taky celkem nevýrazná a zarovnal bych ji na jednu stranu a né na střed.

PS. ta předchozí verze se mi teda líbila víc. ;o)
Hanys
Profil
tak jo: pochvala
zimmi
Profil
adam.gutt: To předtím se mi líbilo víc. Sice vím, že to bylo proti vyhledávačům, ale pro uživatele to bylo hezčí. Tohle je takový moc hranatý, moc obyčejný.
Falco
Profil
Tvá grafická tvorba zobrazující se na webu je skvělá. Zvláště pak loga u sekcí webu. Jen doufám, že je to tovoje práce. Myslím tím různé programy, do kterých jen dopíšeš název a logo je hotové. To by byla škoda. Píšeš o Photoshopu, to beru, i když to není tvou rukou, ale jak to dnes jinak dělat.

Web ale jako celek po grafické stránce není pro mě nijak zvlášť zajímavý. Až, jak jsem psal, na ty loga. Zkus to roztáhnout na celou obrazovku (logu by to prospělo) a zvětši boxy sekcí (na té úvodní straně: rozcestníku) ať to nevypadá prázdné. Pak to může být mnohem lepší.

Snad ti můj příspěvek v něčem pomohl.
Railbot
Profil
Tak já bych si dovolil jen pár postřehů ke kódu.
- tag IMG uzavírej jen lomítkem na konci jako všechny jiné nepárové tagy
- webu definuj širší paletu písem ve font-family, jedno písmo je málo, chce to alespoň dvě
ato3
Profil
adam.gutt
Jo, takhle jsem si to predstavoval... a je to hezké i vzhledove... jsem spokojen :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0