Autor Zpráva
55.lukas
Profil *
Ako som uz uviedol v nazve, prosim o zhodnotenie stranky http://linuxgames.xf.cz/rtcw.html

Male info:
1. So strankami sa hram uz dlhsie, ale toto je prve co som sa rozhodl zverejnit s vaznym umyslom.
2. Niektore veci treba este doladit (posunutie textu - titulku), na tom sa este pracuje.
3. Menu vkladam cez javascript (zda sa mi to celkom dobre a jednoduche riesenie), aj ked su s tym mozne problemy (vypnuty alebo nefunkcny js)
4. Vlavo pod obrazkom by bolo asi vhodnejsie pouzit zoznam (hral som sa s tym, len mi to dost liezlo na nervy, tak som to spravil takto)
5. Velkost textu (strasne sa mi paci tato velkost) - neviem ci by som ju nemal zvacsit, ale do toh sa mi moc nechce (aj ked som dost slepy, cita sa mi to v pohode. len neviem ci to nebude unavovat oci)

Dakujem za vase pripomineky a nazory. Lukas
souki
Profil
Podívej se na to ve Firefoxu...
55.lukas
Profil *
Pozrel som sa (verzia 1.5.0.4) a zobrazilo sa mi to iste co v Opere (9.00) Zatial som nemal moznost otestovat v IE, na tom sa este pracuje - tak sa az bojim, ze co to tam narobi. Mozem sa spytat aky problem sa vyskytol?
55.lukas
Profil *
Chcel by som vas este raz poprosit, ci by ste mi niekto napisali, ze aky problem a v akom firefoxe sa tam vyskytol.

Cumel som na to cez Internet Explorer, (nedostal som sa k tomu, ze aka verzia - asi 6), v ktorom to bol len roztiahnute a nejaky ten align center nefungoval. Lenze Internet Explorer nie je v zaume, pretoze je to pre linuxakov. (Aj ked je pravda, ze sa tam moze dostat clovek z kaviarne a pod).
Bubák
Profil
55.lukas
ČUMĚL jsi na to přes Konqueror? Tabulka se roztahuje přes celou šířku stránky.

Vláčkový a brkatý kód. Slabý obsah, na *linuxgames* jsem čekal víc, než *jedno* demo.
Anonymní
Profil *
Bubak: Toto je len uvod. Proste som len skusil, ze co to spravi a chcem vediet, ci sa uberam spravnym smerom. Problem je v tom, ze konqueróro momentalne nemam (som na XFCE, nemam KDE) ale doinstalujem ho a vyskusam, Chcem mat jednu stranku, kde bude zoznam (ten len zacinam http://linuxgames.xf.cz) a z neho sa dostanes na jednotlive podstranky hier. Este len zacinam a uz teraz chcem ohodnotit a zistit chyby, aby som to potom cele neprerabal.

mimochodom, hier je dost, len musim spravit nejaky system, ze ako to bude vyzerat
55.lukas
Profil *
Zistil som, ze konqueror tam je. Slaby obsah - naraz na to jedno demo, alebo na to co som tam popisal?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0