Autor Zpráva
Suta
Profil
Prosím o zhodnocení již zaběhnutého oddílového "miniportálu" prvnioddil.cz.

Díky, Suta (tvůrce stránek).
RaDeoon
Profil *
Tak todle je snad rekord ... takle nevalidní zdroják jsem ještě neviděl :D

Tvůj hyper-validní web
zimmi
Profil
Docela pěkné, ale kvalita obrázků se mi moc nezdá (myslím pozadí těch sloupců) a hlavička je nějak moc symetrická.
A přijde mi, že na každé stránce je jiná velikost písma.

Tak todle je snad rekord ... takle nevalidní zdroják jsem ještě neviděl na to se vykašli, pokud to funguje v IE, Opeře a FF, tak to nikomu (téměř) nevadí.
quinux
Profil
RaDeoon
Tak todle je snad rekord ... takle nevalidní zdroják jsem ještě neviděl :D
A co jako? Validita dokumentu snad zajistí větší použitelnost webu?

Suta
Horní menu je docela nevýrazné
Ten modrobílý přechod ve sloupcích se mi tam nezdá - docela to zhoršuje čitelnost
Logo by mělo být klikací
A navigace pomocí rozbalovacích nabídek taky není zrovna nejlepší

Jinak je to rozhodně lepší než některé skautské weby co znám ;o)
TooFew
Profil
quinux
Na validitu taky moc nedbám, ale 173 chyb je teda síla...

Jinak bych rozhodně vyhodil ten modrobílý přechod ve sloupích. Ale web je pěkný.
quinux
Profil
TooFew
Uvědom si, že třeba 10 záznamů o chybě, mže být ve skutečnosti jen jedna rozepsaná chyba. Např. neuzavřený div, když uzavřeš tak validátor potom vyhodí třeba i o dvacet chyb méně.
Casero
Profil
myslím, že se web poved...a validita je fakt vedlejší, postupem času mužeš odstranovat nějaký ty chybky, aby ses přiblížil validní dokonalosti, bez které se někteří neobejdou...davam 7/10
house
Profil
líbí se mi to, ten přechod v bočních sloupcích právě dělá stránku zajímavou a jsou tam jen různé odkazy a poznámky, na které nikdo dlouze nezírá

udělala bych výraznější hlavičku, třeba jen z jedné fotky. takhle když je tam víc malých, nikdo to nebude zkoumat a působí to jako nějaké malé titěrnosti... ten znak je hezký
Euroblb
Profil
Jsem někdy rejpal, teda když jse mi chce..Web je hezkej, graficky ne moc složitej, ale přehlednej. N agrafice bych asi vytknul jen malí písmo v horiz. menu.
Validita:
Na validitu jse vy****. Přidal bych jse k názoru "Casero".
Akorát co jsem nikdy nezkoušel, a boužel tvůj web byl první kterej jsem otestoval spůsobem mazání "url". při umazání části dotazu "?" v "url" jse na stránce zobrazí prázdnej obsah, chtělo by to vychytat podmínky. Je to ten samej případ jak z validitou.

Základ máš, a docela dobrej. Chce to jen vychytat. Bych chtěl vydět jiný, jak tvoří web bez chyb na první pokus, bez pozdějších dodělávek.

jo a ještě k hlavičce: mě jse líbí ten design hlavičky. osobně bych asi zvolil jinačí barvu okraje, ale zas by to neladilo s webem mno..

ode mě taky 7/10.......ale moje hodnocení není asi moc hodnotný, nejsem odborník, jen "zatátečník"..
RPG
Profil
Suta
Vždyť to zde už bylo, mám tušení, že několikrát. Proč nepokračuješ v původním tématu? Od minula se nezměnilo snad vůbec nic.

1) Bílé fleky na modrém pozadí tomu na profesionalitě nedodají.
2) Neklikací hlavička - nefunguje jako odkaz na úvodní stranu webu.
3) Zvýraznil bych odkazy.
4) Odkazy taktéž.
5) Té modré bych ubral a proložil to jinou barvou, takhle je to příliš jednotvárné.

TooFew
Na validitu taky moc nedbám, ale 173 chyb je teda síla... V pohodě, viděl jsem web, u kterého po validaci validator vyplivl něco málo přes 1500 chyb.
RaDeoon
Tak todle je snad rekord ... takle nevalidní zdroják jsem ještě neviděl :D
Vskutku, kritika stránek jako vyšitá.


Euroblb
rejpal - Rýpal
teda - za slovo čárka
jse - proboha, co to je? "SE" je správně.
.. - Tři tečky + mezera za nimi.
hezkej - hezký
složitej - složitý
přehlednej - přehledný
malí - malý (správně - malé)
a boužel - bohužel
kterej - který
spůsobem - způsobem
jse - se
prázdnej - prázdný
samej - samý
dobrej - dobrý
jiný - jiné
jse - se
osobně - velké O
hodnotný -hodnotné
jinačí - jinou

Promiň, omlouvám se, ale ono tam toho bylo tolik, že jsem si to zkrátka nemohl odpustit :o).

nejsem odborník, jen "zatátečník"..
Za "odborníka", se tady nepovažuje snad nikdo... Mimochodem, na konci tři tečky :o).
Suta
Profil
RPG
nejsem odborník, jen "zatátečník"..
Za "odborníka", se tady nepovažuje snad nikdo... Mimochodem, na konci tři tečky :o).


- mno, jen dvě :-)

Jinak dík.
petr6
Profil
Ten modrobílý přechod ve sloupcích se mi tam nezdá - docela to zhoršuje čitelnost
Souhlasim, chtelo by to i trochu zesvetlit to modre pozadi.

Mimochodem, na konci tři tečky :o).
- mno, jen dvě :-)

Vzdycky se pisou tri
Suta
Profil
petr6
Já vím že se píšou tři tečky, jen jsem tím chtěl říci, že RPG psal Euroblbovi "Mimochodem, na konci tři tečky" a Euroblb měl v textu 'nejsem odborník, jen "zatátečník"..' nakonci pouze dvě tečky. Neřešme to, je to jen špatně pochopený smysl našich vět.
Ram(pa)
Profil *
Jestli je web validní, nebo není, je skoro jedno.
Když jsem změřil validitu stránek www.cheaty.sk tak jsem dostal toto.
A jak je to užitečný a navštěvovaný web.
Ram(pa)
Profil *
a abeceda her.cz je na tom ještě hůř

:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0