Autor Zpráva
Falco
Napište, prosím, svůj názor na Ikonky: http://ikonky.php5.cz/.
Případným odpovídajícím děkuji!
Icepoint
mno, malem jsem si nevsim menu, to vypada na prvni pohled jako reklama nez jako menu, chtelo by ho nejak zviraznit, nektery obrazky, ktery jsou soucasti headeru jsou nejak divne zvetsovany (vypada to, jak kdybys to zvetsoval v malovani) a tak jsou trochu rozmazly (ten xicht a obalka). Jinak dobrej napad na web. urcite nekdy vyuziji :) doufam, ze se muzou stahovat :)
jo a v kazdy sekci by moh bejt odkaz na stazeni cely gfalerie treba v zipu :)
Icepoint
jo a v kazdy sekci by mohli bejt odkazy na stazeni cely sekce (treba v zipu)
quinux
To menu je fakt ztracený. Jinak to vypadá dobře. ;o)
Falco
Icepoint
K logu: ta kostrbatost je trochu záměr a trochu lenost si s tím dát víc práce. Rozhodně jsem to nezvětšoval v malování (chahá)
Stahovat je může každý. Myslím, že jsem to tam někde psal. Navíc jsem je já nevytvořil, takže už autorská práva jednou (co vím já) porušena byla.

S tím menu... no nějak se mně ho měnit nechce. Ale zkusím se na to podívat.

Co si myslíte ostatní o stažení celé kategorie jako soubor ZIP? Je to zajímavý nápad, zajímalo by mě, jestli by to někdo využil. Já se takovýmto možnostem vyhýbám, proto se ptám vás.

Díky ti za připomínky!
quinux
Falco
No tak pokud jsou ikonky volně ke stažení, tak by určitě spousta lidí uvítalo, kdyby je mohla stáhnout najednou v něčem zabalené.
Falco
quinux
Tak to zkusím. V čem to ale "zabalit"? Do formátu zip, rar, nebo něco jiného? Jinak asi zkusím zip - je patrně nejrozšířenější.
Casero
Falco
jo myslím, dobrý myslím, že právě k tomu učelu ikonek se hodí takovej jednoduchej web, pěknej přehlednej
quinux
Falco
V podstatě je asi jedno do čeho to zabalíš. Můžeš třeba balit do více formátů. ;o)
Falco
Nechal jsem si poradit:
1. barvy menu jsem nahradil tmavšími
2. každá kategorie se dá stáhnout ve formátu "rar"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.