Autor Zpráva
Marcelino
Profil *
Neni to jeste zcela komplet, ale zajimalo by me co si o tom myslite... je to vice mene zhruba 3. design co jsem delal... Nechte kdyztak stranou tu muziku :-) Tu si tvorim, protoze me to proste bavi...
MarXcelino
Profil *
ehm, tady je ten odkaz ;-) http://marxcelino.wz.cz
Glacier
Profil
docela pěkný, ale v tom menu by to chtělo nějakej hover, já vim že to píšu do kritiky každých druhých stránek, ale příde mě že to tam opravdu chybí.
DoubleThink
Profil *
Především tam chybí definice kódování - ne ve všech prohlížečích je windows-1250 výchozí.
Elis
Profil
Mám pocit, že to automatické přesměrování z úvodní strany s reklamou je proti podmínkám WebZdarma. Zbytečně riskuješ smazání webu. Jak píše DoubleThink, chybí kódování, a to je věc důležitá. Stejně jako doctype, který taky chybí. Jediné, na co používáš CSS, je barvení posuvníku. Proč? Stejně to v jiných prohlížečích než IE nefunguje. Místo toho bch doporučovala předělat za použití CSS celé stránky a zbavit se zastaralých tagů jako bgcolor, valign apod. alt=" " taky není nejšŤastnější. V těch uvozovkách má být text, který ser zobrazí na místě obrázku při vypnutém zobrazování obrázků. Pokud nějaký obrázek nenese žádný význam a je tam pouze jako dekorace, patří do CSS.

Doporučuju prostudovat následující:
http://www.jakpsatweb.cz/doctype.html
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
http://www.jakpsatweb.cz/css

A pokud se nepletu, v title stránky máš chybu. Nemá tam být "Welcome IN my site" ale "Welcome TO my site".

Designově to není špatné, ale s přidáním hover efektu bych souhlasila. Viz odkaz na CSS.

Pokud je to tvůj třetí pokus o vytvoření stránky, není to špatné. Musíš se samozřejmě ještě hodně učit, ale to my všichni tady se pořád učíme:) Hodně zdarů.
Acci
Profil
Málo výrazné odkazy v textu a spodní rolovací lišta v tom iframu (Firefox 1.0)
kamilio
Profil *
Bez kódovania sa to v Opere nedá čítať. Ten hover by určite pasoval.
MarXcelino
Profil *
Diky za postrehy... Mate rozhodne pravdu s tim kodem, kterej neni nic moc... me proste bavi spis ten design a pak uz to neni ono :-)
To Elis: S tema HOVERama neco udelam, ale ty posuvniky necham... At to klidne zvlada jen IE, ale stejne hafo lidi pouziva hlavne IE... I kdyz to je mozna trochu zavadejici tvrzeni :-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0