« 1 2 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte, po dlouhé době jsem zase něco vytvořil. Funguje jenom index. Mělo by to běhat na všech rozlišeních a snad i ve všech prohlížečích.

Fire me up, baby
Gekon
Profil
Jo, a pokud máte zájem o výměnu ikonek, pište na:
stepan.komarek(@)gmail.com
quinux
Profil
Ten černý rámeček kolem ikonky se mi teda moc nelíbí ;o)
Řekl bych, že ti ani nesedí stínování kolem loga
A když přejedu přes odkaz tak mi zmizí :o(
Gekon
Profil
quinux

Ten černý rámeček kolem ikonky se mi teda moc nelíbí ;o)
Něco s tím udělám. Možná :)

Řekl bych, že ti ani nesedí stínování kolem loga
Kde, co a jak?

A když přejedu přes odkaz tak mi zmizí :o(
Kde,co a jak, v čem?
quinux
Profil
No to stínování je možná úmysl, ale vypadá to divně a ty odkazy mají na hoveru moc světlou barvu

http://smajlici.info/gekon.gif viz šipky


jo Firefox 1.5 :o)
MZF
Profil
Dej hoveru v menu větší kontrast. Větší margin-top pro nadpisy - ty horní jsou příliš přilepeny na hlavičce. Pozadí body dej celé bílé nebo si pohraj s obrázkem na pozadí stránky. Takhle je totiž vidět rozdíl bílá vs. světle modrá v horní části stránky.

Jinak fajn.
Zahon
Profil
Zajímavé... několik nápadů:
1) Odraž obsah od hlavičky - takhle mi to připadá moc namačkané
2) S navigací totéž + pro navigaci při efektu hover bych dal jinou barvu, takhle je velmi světlá a špatně čitelná.
3) Ten čerjnej rámeček fakt není hezkej ;-)
A ještě něco... Máš nějaký zajímavý důvod proč nepodtrhávat odkazy? Takhle to vypadá jako zvýrazněná slova kvůli copywritingu...

Ale máš to povedené. Barevná kombinace se mi fakt líbí a hlavička se taky povedla. Přeju velkou návštěvnost ;-)
Gekon
Profil
quinux
MZF

Díky za kritiku. Co se týče loga, tak ty černo šedé čtverce jsou úmyslné. Mě se to líbí, ale veřejnost má jiný názor, ok, udělám to celé sněhové bílé.

Co se týče hoveru, přemýšlel jsem o zelené, nějaká podobná barva, jako má ten gekon.
quinux
Profil
Gekon
těch čtverců jsem si nevšim, ale když na ně koukám tak mi nepříjdou špatné, já bych je asi nechal :o)
MZF
Profil
Gekon

Říkal jsem si, co všichni mají kde s nějakým černým rámečkem... :) V Opeře ho nevidím, ale jinak tam dej určitě border: none. Nevypadá to s ním dobře.
Gekon
Profil
quinux
S radostí je tam nechám :)

MZF
Co takhle mu dát světle modrou?

quinux
MZF
Pozměnil jsem ty odkazy. Co na to říkáte teď?
MZF
Profil
Gekon

Co takhle mu dát světle modrou? - Zkus žádnou.

Pozměnil jsem ty odkazy. Co na to říkáte teď? - O hodně horší než předtím. Hover je fajn, ale odkazy nečitelné. >>> http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Gekon
Profil
MZF
Tak co na to říkáš teď?
MZF
Profil
Rámeček ok.

Ještě tohle:

1. Lepší kontrast v menu. Už o tom byla řeč, asi na tom právě teď pracuješ.
2. Podtrhávej odkazy. Zvýraznění slov má jiný význam, jak píše správně Zahon.
3. Odraž celý hlavní box od hlavičky, je to příliš smáčknuté.
4. Ještě ty přechody respektive stínování konce stránky. V první půlce stránky ti nesedí barvy.

To je snad vše. :)
Gekon
Profil
Zahon
Promiň, nějak jsem Tvůj příspěvek přehlídl:)
1.) Dělám na tom.
2.) Dělám na tom, hover - vyřešeno... asi:)
3.) Vyřešeno:)
Ty odkazy promyslím. Děkuju, ale tenhle web je odsouzen k záhubě. Za dva týdny se totiž bude stěhovat na gekon.name :)

MZF
1.) Dělám na tom.
2.) viz. výše
3.) viz výše
4.) popřemýšlím o tom.

Děkuji všem za kritiku a dobré nápady.
Gekon
Profil
Ještě jednou jsem změnil ty hovery, tak mi řekněte, co na ně říkáte, prosím.
quinux
Profil
Řekl bych, že je to o hodně lepší. Možná ještě ten hover v textu trochu ztmavit, ale to už bude asi věc názoru. Akorát ta ikonka "katalog ikon" je hrozná, ale s tím asi nic neuděláš. ;o)
Gekon
Profil
quinux
Uvažoval jsem, že bych si jí upravil k obrazu svému, ale radši jsem se na to vykašlal. Ty bys zájem neměl? :) Každopádně díky za pochvalná slova:)
quinux
Profil
Gekon
Nejsem grafik, takže asi ne ;o)
Gekon
Profil
quinux
Myslel jsem jako zájem o výměnu ikonky, pokud jsem se špatně vyjádřil:)
quinux
Profil
Gekon
Aha, no já bych i rád, ale žádnou nemám :o( Vždycky, když jsem začal něco kreslit tak to dopadlo hrůzostrašně. ;o)
Gekon
Profil
quinux
Co třeba textový odkaz?
quinux
Profil
Gekon
To by neměl být problém :o)

Kam ho mám nasměřovat?
Gekon
Profil
<a href="http://gekon.name" title="Osobní stránky mladého webdesignera">
Gekonův web
</a>
pE eLL
Profil
Gekon:

nemuzu si pomoct ale me se zda ze ten text je prilis blizko loga

zvlast "Vítejte na gekonových stránkách." je na spodku toho loga snad prilepene

myslim si ze hezci by to bylo mezi tim logem a textem oddelit. a podle meho by mohlo byt celekm zajimave
uzavrit cele logo do teho "ramecku" s kulatymi rozky a to same udelat i s dolni textovou casti

p.s. pridej do menu nejakej odkaz na stranku o gekonech :)
djlj
Profil
Já bych jen vytkl zbytečně přenášená data navíc díky nějakým blbostem:

<!-- Promiň, Chamurappi, jinak jsem nemohl:)) !-->
<!-- Zajímavé články nejen o kritice W3C Konsorcia najdete na www.webylon.info !-->


Teď mi to nevadí, ale pokud bych na takový web, který má ve zdrojáku padesát milonů zbytečných komentářů, lezl na mobilu, tak by mi to vadilo...
djlj
Profil
Jo a ještě nevím, k čemu tam je ta „ikonka validity“, když ten web validní není..
Zahon
Profil
djlj
Ze začátku byl :-D btw. ty máš něco proti Chamurappimu? ;-)
Gekon
Ten nápis "smajlíci a akronymy" má nastavený bílý pozadí a ve FF1.5 na Win leze z tím pozadím z rámečku ven a nevypadá to dobře. Doporučuju dát tomu transparentní pozadí.

Btw. přestaň se bát nastavit tam nějaké odsazení. Vždyť ti všichni říkají, že to máš namačkaný...
djlj
Profil
ty máš něco proti Chamurappimu?
Ne, to ne. Ale jen nechápu tady tu „komentářovou mánii“, viděl jsem tu už weby, kde byly podobné komentáře typu „Chamurappi, promiň“ - koho to zajímá? A pokud chce odkázat na jeho web, tak proč to nedá normálně do stránky?!
Gekon
Profil
djlj
Web validní byl, nevšiml jsem si těch chyb, pracuju na opravě. Ten komentář jsem vložil takto schválně, protože ten, koho by Chamurappiho články zajímaly se většinou dívá do zdrojáku. Takže takhle to aspoň nebude na očím BFU, kterým to nic neřekne.

Zahon
Na tom odsazení pracuju, ale pořád se mi to rozpadá v MF.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0