« 1 2
Autor Zpráva
Borsa
Profil *
já už to víckrát neudělám .....
Elis
Profil
Nová verze se mi líbí rozhodně víc. Vhodně použitá fotka horolezce by to krásně oživila, zkus to. A s menu si můžeš ještě vyhrát pomocí CSS. Jaké "zázraky" se dají s menu udělat se můžeš podívat třeba na http://css.maxdesign.com.au/listamatic/ - je to určitě dobrá inspirace.
Borsa
Profil *
já nevim, ale myslite si, že by tam nějaky složitějši menu vypadalo lip? já si myslim, že právě v té jednoduchosti je krása... A nebo je taky možny že by se mi nechtěli ladit barvy :D .. No určitě to zkusim.... už přemýšlím .)
No a na tu fotku se vrhnu asi tak za 15 minut jenom co se dostanu k Photoshopu.

A nemáte někdo nějakej nápad kam později ten web hodit? bude tam dost fotek a i pár videí a taky by pro to byla vhodná doména 2. řádu. Nevíte někdo o něčem levnym nebo třeba zadarmo (i když to těžko :)) ? vubec nejde o .cz nebo.com .... at je to co chce...
Elis
Profil
Doménu 2. řádu zadarmo těžko seženeš. Jedině http://www.dot.tk/ - ale to je pouze přesměrování. Co se týče freehostingu, nejlepší zkušenosti mám s WebZdarma.
Borsa
Profil *
jo ale 50BMB mám pocit stačit nebude :) ale našel sem www.networx.cz kde je pro studenty potřebný diskový prostor zadarmo (teda řikaji to) ale k domeně 3. řádu ..
Borsa
Profil *
ale slyšel sem něco (nemám to potvrzeny) o doménách .cx a cosi s ostrovama a podobně .. pry zadarmo ... moc tomu ale nevěřim
Marty
Profil
Vřele doporučuju webzdarma. Je tam skoro všechno co potřebuješ, a 50 MB ti myslím bude stačit.
Souhlasím, že v jednoduchosti je síla, a právě tak bych to menu zpracoval. Chce to zkoušet různý varianty a nakonec nechat co se ti líbí
Marty
Profil
ale našel sem www.networx.cz kde je pro studenty potřebný diskový prostor zadarmo (teda řikaji to) ale k domeně 3. řádu ..
O tomhle už jsem taky slyšel, ale vzhledem k tomu, že je to údajně zadarmo, tak ti nikdo nazaručí, že bude web vždy přístupný.
Bez podpory a hotline. - To taky nezní nejlíp...
Acci
Profil
Oprav si ten komentář na tvém webu (fakt z tvojich stránek nic nevidím!)
Borsa
Profil *
jdu se mrknout na tu fotku tak tam narychlo skusim nějakou hodit jenom at se vi jak to bude vypadat.. tak chvili strpení .. už jsem s tim hrozně dlouho nepracoval
Acci
Profil
Marty
Zkouším ten networx.cz. Zatím jel furt, ale zdá se mi nějaký pomalejší. Pokud chceš vyzkoušet rychlost, tak se podiv na acciblog.goo.cz. Pingy má o něco vyšší než webzdarma a některé ani k cíli nedorazí. Výhodou je také to, že tam nejsou reklamy

A na webzdarma ti to taky nikdo nezaručí.
Marty
Profil
A na webzdarma ti to taky nikdo nezaručí.
Taky pravda, půlka problémů co jsem kdy měl s webem obecně byla právě kvůli webuzdarma. :(
Zatím jsem se ale nesetkal s jakýmikoli zkušenostmi s networx.cz, tak nevím.
Borsa
Profil *
hele acci ale já sem to už zpravoval ..
Borsa
Profil *
tak z fotky aspon zatim nebude nic, protože mi nejde nainstalovat PS - nebere to čislo ... zkusim ještě paintshop ale s tim moc neumim
Acci
Profil
Borsa
Ne, ne, ne.
Máš tam
<h4><!--

..::Nadpis::..
--!></h4>

Má tam být
<h4><!--

..::Nadpis::..
--></h4>
Borsa
Profil *
a sakla ... sem na toto zapomnel .. myslel sem ze mas namysli jinej komentář....hned jdu na to, vydrž minutu a pul :)
Borsa
Profil *
nevim v čem mám zpracovat tu fotku, aby se okraje nějak prolínaly s pozadím nebo něco podobnyho využitelnyho do těch stránek .. Paintshop poněkud nezvládám... nějaká rada?
divercg
Profil
mozna uz to tady nekdo rikal,ale bmp je naprosto nevhodnej format pro web....to logo se nacita dlouho..
Borsa
Profil *
divercg ja vim to tam bylo jenom na zkousku... casem to hodim do png
Irmi
Profil
Tak co se Comic Sans tyce... delejte na webu 3 tydny kde to jejich majitel striktne vyzaduje a stane se vam ze ho budete nenavidet a proklinat... a nadavat... posleze zjistite ze kdyz se pismo aspon zmansi na 10-11pt jste ochotni se s nim dokonce i smirit ;-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0