| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Anonymní Profil * |
#1 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:22:20
[url=http://www.1a6.wz.cz/zajezd.htm ]Téhle[/url]
|
||
| Anonymní Profil * |
#2 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:22:58
[url=http://www.1a6.wz.cz/zajezd.htm ]
téhle [/url] |
||
| matragorn Profil |
#3 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:23:50
[url=http://www.1a6.wz.cz/zajezd.htm ]Text odkazu[/url] - tak fungujou odkazy nebo ne?
|
||
| Plaváček Profil |
#4 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:26:48
matragorn
Fungujou, ale je dobré si přečist, jak se to dělá. |
||
| Bubák Profil |
#5 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:27:40
Vždyť to je pár reklam a parazitní formulář.
Vláčkový a brkací layout. |
||
| Casero Profil |
#6 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:35:48
hruza, hned smazat, myslím, že chceš spiš vydělat, než zhodnotit web!!
|
||
| ato3 Profil |
#7 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:43:32
Anonymní
není nad to dělat zoufale reklamu a doufat, že někdo klikne a vyděláš, co? :-/ |
||
| Gekon Profil |
#8 · Zasláno: 9. 8. 2006, 19:49:58
Doublethinku, smaž to prosím...
|
||
| TooFew Profil |
#9 · Zasláno: 9. 8. 2006, 20:37:53
Po vlně předchozích příspěvků nemám co dodat... Maximálně souhlas.
|
||
| Zahon Profil |
#10 · Zasláno: 9. 8. 2006, 20:44:01
Ale pánové, já zahodnotím, když už jsem tam vlezl ;-) Takže:
Design 5, do kódu se radši nedívám, obsah rovněž za 5.. no tak to vidím, že nám propadáte z informatiky... PS: To anonymní: pokud jsi to myslel s tím hodnocením vážně, tak sorry, ale nevypadá to že by bylo co hodnotit. Přečti si polopate.jakpsatweb.cz a zkus to znovu ;-) ) |
||
|
Časová prodleva: 20 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0