Autor Zpráva
Hanys
Profil
Prosím o zhodnocení webu SONNEK - Dřevo. Zajímá mě hlavně názor na grafiku, ale hodnoťte vše...
Ice
Profil
Působí to na mě deprivujícím dojmem. Trochu to rozzářit. Přece jenom psi jsou domácí mazlíččci. Definuj si u obrazku velikost at to tak neposkakuje.
And
Profil
Přesně tak působí to strašně deprimujícím dojmem.Na Indexu bych tu spodní fotku dal úplně pryč, a nebo bych tu chatku vyfotil v hezčím počasí.
Casero
Profil
Hanys
souhlasím s ostatníma, je to deprimujíci ...ale jinak s emi to líbí, jednoduchý provedení, pěkný barvy,m sice by se hodilyy k něčemu deprimujícímu, ale co..
Hanys
Profil
Tak jsem to trošku oživil...
Casero
Profil
Hanys
jen jestli se mužu zeptat co se změnilo??
Hanys
Profil
Casero
Ty zvýrazněné texty...
Ice
Profil
Dokud nezmizi ta černá, tak tomu nepomůže ani svěcená!
iru
Profil
Zkus tam dát psa k té boudě. Jestli chceš, máme vlčáka, můžu ti poskytnout fotku
Hanys
Profil
iru:
Děkuji moc za nabídku, ale mám v zásobě pár nafocených psisek, tak nějakeho asi udělam slavnym :-))) Teď malujem tak nevim kdy se k tomu dostanu, ale jak něco budu mít tak dám vědět! Díky!
Euroblb
Profil
Hm, nevím jak vy, ale mě jse to líbí, kdybych měl ohodnotit web podle vzhledu, tak bych tomu za grafickou námahu moc nedal. Jelikož však tato prezantace, ani nevím proč, mi vnutila myšlenku koupi jsi boudy pro psa.
Boužel bydlím v králikarně, tudiž psí bouda by mohla bejt užitečná jen na balkóně/lodžie...

pěkný. 7,5/10
house
Profil
souhlasím s ostatníma, že by to potřebovalo něco na oživení (pro začátek bych zkusila odstranit to šedivé pozadí a pak se vrhnout na hnědou)

Ice je rozdíl mezi deprivujícím a deprimujícím:)
Timy
Profil
Hanys
- chybí klikací logo (mělo by být odkaz na hlavní stránku)
- statický title - titulek by měl být na každé stránce jedinečný, měl by popisovat zrovna tu stránku, kde se člověk nachází
- těm obrázkům bych nastavil rozměry (width a height), při načítání to nehezky cuká
- "Standartně dodáváme" => standardně
petr6
Profil
Me docela zarazilo, ze na strance kontakt je Pavel ... v tom bezovem ramecku, zatimco mobil... je uz na tom hnedem pozadi. Pusobi to dost nejednotne. Stejne tak u nekterych tech bezovych obdelniku je border a u nekterych neni a nektere maji navic i odlisnou sirku (treba na strance material).
A jeste takova drobnost: favicon vypada dost amatersky
Hanys
Profil
Timy
Klikací logo doplním, rozměry obrázků taky, "standart" opravím, i když myslím, že pravidla povolují obojí...

petr6
Rámečky sjednotím. Na stránce "materiál" je rámeček užší, aby bylo vidět, že jde o podskupinu "Materiálu na stěny"

Popracuju na tom přes týden, teď mám barák vzhůru nohama a sám se divím, že jsem se vůbec dostal k počitači...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0