Autor Zpráva
Jockie
Profil
Zdravim,

poprosil bych o hodnocení, připomínky a rady k těmto stránkám

dik Jockie
Acci
Profil
Grafika dobrá, jen "trochu" nevýrazný písmo, zkontroluj si ho na http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Marty
Profil
Písmo - velice, velice nevýrazné, myslím, že když dáš bílý nic tím nezkazíš.
Grafika - dobrá, je vidět, že pán je grafik(3ds max), ale možná může někomu vadit, že písmo je definovaný v px, a tudíž si ho nemůže zvetšit.
Elis
Profil
Je vidět že děláš grafiku, moc se mi to líbí. Až na tu nečitelnost, jak říká Acci. A kód vypadá taky velmi dobře. Jsou to pěkně zpracované stránky se zajímavým obsahem. V čem děláš ty 3Dčka? Maya?
Elis
Profil
Aha, takže prej 3ds max:)
Jockie
Profil
Acci: jojo koukal sem na tu sovu v siti ... hele nic moc :) předělám to ...

Marty: zkusim to s tou bílou ... pán není grafik :) pán dělá stránky kamarádovi grafikovi

Elis: nedělám :) jenom decentně ... díla sou kamarádovi, ta nečitelnost se změní ;-) a grafiku dělá v 3ds MAXu, ale ted ma blbou náladu :) vypršela mu trial perioda na max7 a nesehnal ***** ... tak zas musi makat v 5ce :)
Acci
Profil
Taky semi nelíbý CSS, je to samé position:absolute
Kráťa
Profil
To tmavé písmo na tmavém pozadí fakt nic moc. Co k tomu bílému dát místo toho hnělého třeba něco jako #fcfadc ?
Jockie
Profil
Acci: jak jinak stránku rozdělit ... ??

Kráťa: myslíš přesně kde ??
Kráťa
Profil
Jockie
Všechno písmo, které máš hněné, myslím, že to je "maroon", nebo #800000 nachradit barvou #fcfadc - třeba.
Anonymní
Profil *
Kráťa: zkoušel jsem to ale když je tam toho textu hodně tak to nevypadá optimálně ...
Jockie
Profil
Kráťa: zkoušel jsem to ale když je tam toho textu hodně tak to nevypadá optimálně ...
Kráťa
Profil
Jasně, já neměl na mysli přímo přesně ten odstín, to byl příklad. Zkus třeba něco o trošku méně, než je bílá - světlounce šedou. Třeba #eeeeee .
kelvin
Profil
Vstupní brána je přes obrázek, což je špatné pro uživatele s pomalejším připojením, vypnutými obrázky a pro vyhledávače. Nevím na co tam kliknout, olizovat stránku myší abych věděl mě nebaví.
Písmo je nevýrazné, tmavé na tmavém. Je definováno v pixelech (v ie se nedá zvětšit) a malé. Díky jeho barevném splynutí s pozadím a velikosti si na něm nebudu ničit oči.

Náhledy obrázků nejsou optimalizované, načítají se mi na velice rychlém připojení (cesnet) dost dlouho.
Nic neříkající title.
divercg
Profil
Tak abych se k tomu taky vyjadril,kdyz se tady resej moje stranky :

2 kelvin :

cela ta vstupni stranka je tam uprimne receno z jednoho konkretniho duvodu. Myslim,ze blikajici reklama by celkove dost kazila
vzhled celyho portfolia, proto tohle. Mozna trochu v rozporu se smluvnima podminkama...ale cert to vem:)

Vypnuty obrazky?To je trochu absurdni ne? Kdyz se nad tim zamyslim, kdo by byl schopnej jit na internet za ucelem nalezeni nejakeho grafika pro svuj projekt a vypnout si v prohlizeci obrazky???Vizualni prezentace (tj. prezentace pomoci obrazku) je preci zaklad kazdeho portfolia ktere prezentuje nejakeho grafika....

Nic nerikajici title...vedle kazdyho obrazku nebo odkazu je, myslim dost vyrecnej, komentar.

K tomu nacitani...ja mam momentalne 512kb/s sdilenou s 11 lidma v baraku (samozrejme s tim, ze vic jak 3 uzivatele se najednou nesejdem) a beha mi to uplne nadherne, vubec necekam. Ted zalezi na tom, co povazujes za dost dlouho....:)

Na jednom se urcite shodnem...pismo je mozna necitelne a malo kontrastni s pozadim, ale uz na tom delame...:)


Btw : jsem rad za tolik reakci a rad...urcite to jockiemu helpne abych to mel cim dal tim hezci a hezci:))

divercg
Elis
Profil
Souhlasím s divercg, že grafik se musí prezentovat pomocí obrázků. Na tom nic špatného nevidím, a myslím, že grafika na iternetu nikdo s vypnutými obrázky hledat nebude. A tím nic neříkajícím title byl nejspíš myšlen title, který je v hlavičce a zobrazuje se v titulkovém pruhu okna - ::w3.divergg.wz.cz::
kelvin
Profil
Diverg: Já myslím, že nějaké základy přístupnosti by se měly používat vždy. Vstupní brána by měla vypadat jako vstupní brána.

Chápu proč existuje, jen říkám, že je udělaná špatně. Stránky našeho doom klanu jsou na webzdarma také, a vstupní bránu jsem vyřešil takto : http://wildwarriors.wz.cz/ . Neříkám, že je to dokonalé, ale v google nás to vyneslo dost vysoko a návštěvník hned ví kde je.

K načítání - prostě to nabíhalo velmi pomalu (učebna pc na páteři cesnetu). Je možné, že je to vina webzdarma. Jinak u vás to může jít rychle, protože je to třeba celé v cache prohlížeče.

Jinak, momentálně máme na koleji špatné připojení a serfuji s vypnutými obrázky a zcela v poho. Hledat grafiku, tak si je na chvíli zapnu, ale nechápu proč bych to měl dělat ve vstupní bráně.

Elis - ano title jsem myslel to v titulkovém pruhu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0